Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 20 Licencjat w Hipologia 2023

20 Licencjat Programy w Hipologia 2023

Przegląd

Licencjata stopni to częsty rodzaj licencjat, i są wykorzystywane przez studentów, aby pomóc im osiągnąć karierę. Te stopnie są zwykle zakończone w ciągu czterech lat.

Czym jest Bachelor Studies Equine? Istnieją dwa popularne utwory, które studenci mogą wybrać do prowadzenia w badaniach koni. Science-focus utwór będzie przygotowanie studentów do kontynuowania w medycynie weterynaryjnej. Program, który koncentruje się na zarządzaniu i szkoleniu będzie przygotowanie studentów do kariery biznesowej z końmi. Na poziomie licencjata, studenci otrzymają szeroką edukację w zakresie podstawowych umiejętności, takich jak skład i matematyki. Będą one również studiować więcej kursów dedykowanych, takich jak księgowość, podstawowego i początkującego equitation, szkolenia konia, produkcji koni, koni, prawa i zarządzania uprawami różnych jazdy konnej i skoków umiejętności.

Podczas gdy wiele można się nauczyć o koniach poprzez spędzanie czasu pracy z nimi, Bachelor Studies Equine pomoże uczeń uzyskać szerszy i bardziej naukowe zrozumienie zwierząt, co prowadzi do większych możliwości zatrudnienia. Stopień może również pomóc w przygotowaniu studentów do profesjonalnych rygorów związanych z działalnością zwierząt zarządzających.

Koszt Bachelor Studiów Equine będą się znacznie różnić w zależności od długości czasu potrzebnego do zakończenia zajęć, jakie uczelnia bierze udział, a co kraj, który uniwersytet znajduje się w. Szkół Kontakt z programami, które Cię interesują, aby uzyskać więcej informacji na temat kosztów ,

W zależności od przebiegu wybranego badania Bachelor Studies rodziny koniowatych może przygotować studentów do wielu karier. Z zaplecza naukowego, studenci mogą pracować w gabinetach weterynaryjnych lub w stodołach i stajniach jako asystenci.Z otoczenie biznesu, studenci będą mogli stać się trener, instruktor jazdy lub stodole menedżera. Są też pozycje dostępne w jeździeckich firm ubezpieczeniowych, rekreacji i konsultingu.

Bachelor Studies rodziny koniowatych może pomóc realizować swój wymarzony karierę lub być wykorzystywane jako odskocznią do dalszej nauki. Aby dowiedzieć się więcej na temat tego rodzaju edukacji, szukać programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Nauki o życiu
  • Nauka o zwierzętach
  • Hipologia
Kierunki studiów
  • Nauki o życiu (20)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania