Keystone logo

161 Licencjat Programy w Turystyka i hotelarstwo Hotelarstwo 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Turystyka i hotelarstwo
  • Hotelarstwo
Kierunki studiów
  • Turystyka i hotelarstwo (161)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Licencjat Programy w Turystyka i hotelarstwo Hotelarstwo

Uważany jest za licencjat, stopień licencjata jest przyznawany przez instytucje szkolnictwa wyższego, takie jak uczelnie i uniwersytety. Ten stopień jest podstawowym poziomem studiów przed przejściem do wyższych stopni magistra i doktora. Ten kurs może trwać zaledwie trzy lata lub nawet siedem.

Czym jest Bachelor w Hospitality? Ten rodzaj studiów ogólnie koncentruje się na aspektach zarządzania gościnnością. Kursy obejmują zarówno teorię akademicką, jak i praktykę zawodową. Kursy z teorii akademickiej mogą obejmować finanse, księgowość, marketing, zarządzanie i rozwój zawodowy. Kursy praktyczne mogą obejmować planowanie wydarzeń, działalność hotelową i zarządzanie oraz obsługę usług gastronomicznych. Studenci mogą podejmować określone koncentracje w przedsiębiorstwie hotelarskim, międzynarodowym zarządzaniu winem i napojami lub maksymalizować zyski na rynku elektronicznym.

Korzyści z tytułu licencjata w zakresie gościnności mogą obejmować wszystkie dziedziny życia. Trening zarządzania może wpajać pomocne umiejętności przywódcze. Możliwość śledzenia finansów i planowania złożonych wydarzeń może również przekładać się na inne dziedziny pracy.

Koszt tego typu stopnia jest bardzo zróżnicowany. Długość programu, pomoc finansowa i status rezydenta wpłyną na ostateczny koszt.

Możliwe opcje kariery dla osób posiadających tytuł licencjata w zakresie gościnności można znaleźć na całym świecie. Wiele z tych miejsc pracy może zajmować stanowiska kierownicze i kierownicze ze względu na charakter programów studiów, które zazwyczaj obejmują kursy dotyczące zarządzania konkretnymi aspektami branży hotelarskiej. Oferty pracy obejmują specjalistę ds. Wydarzeń, menedżera wycieczek, menedżera obsługi klienta, menedżera operacji hotelowych, menedżera spa i menedżera komunikacji korporacyjnej.

Studia licencjackie są oferowane w kolegiach i uniwersytetach na całym świecie. Różne metody studiów obejmują tradycyjne kursy na uczelni, a także programy online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.