Keystone logo

21 Licencjat Programy w Studia energetyczne Inżynieria energetyczna Inżynieria naftowa 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Studia energetyczne
  • Inżynieria energetyczna
  • Inżynieria naftowa
Kierunki studiów
  • Studia energetyczne (21)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Licencjat Programy w Studia energetyczne Inżynieria energetyczna Inżynieria naftowa

Przemysł naftowy pozostaje aktywny w skali globalnej. Licencjat w dziedzinie inżynierii naftowej rozwiązuje bieżące problemy z czytaniem poszukiwania, produkcji i transportu tego surowca energetycznego.

Student stopień-seeking może chcesz wiedzieć, co jest Bachelor in Petroleum Inżynierii? Jest policealne stopnia, że ​​oferuje bazę zrozumienia z matematyki, nauki i krytycznego myślenia, w ramach przygotowań do głębszej koncentracji na globalnych i lokalnych konsekwencje produkcji i dystrybucji ropy naftowej. Obszary badań mogą obejmować codzienne zarządzanie operacjami, bezpiecznych i niezawodnych rozwiązań w dziedzinie, wiercenie odwiertu, oraz testowania, platform wiertniczych i udoskonalonych metod wydobycia ropy naftowej. Program nauczania może obejmować techniki symulacji nastawiona na projektowanie przepływu i innych potencjalności. Studenci mogą również rozważyć krajowych, międzynarodowych i społecznych kwestii związanych z przemysłem naftowym.

Licencjat w dziedzinie inżynierii naftowej mogą przygotować ucznia do wejść do branży na poziomie produkcji lub transportu. Jest to również pierwszy krok do zaawansowanego stopnia w dziedzinie badań, rozwoju i analizy energetycznej.

Aby dowiedzieć się koszty czesnego i opłat za program, który przemawia do Ciebie, to najlepiej skontaktować się z biurem wstępu szkoły bezpośrednio.

Kariera obfitują w wiele poziomów branży. Absolwenci mogą wykonywać otwory w poszukiwanie, wiercenia, produkcji, transportu oraz strategii i zarządzania. Nie mogą być pozycje w transporcie rurociągami, w termodynamicznych i wymiany ciepła technologii i jako inżynier produkcji. Inżynierowie Wściekłe oceny możliwości produkcyjnych dla pól i pomóc w maksymalizacji ich wartości. Biegłości Przemysł jest ceniony w agencji regulacyjnych, które dotyczą nadzoru, etyki, i zdrowia i bezpieczeństwa pracowników.

Dzięki wykształconej siły roboczej, przemysł naftowy, mogą nadal być silna obecność w międzynarodowym obraz energii. Programy studiów licencjackich są oferowane na uniwersytetach na całym świecie, często we współpracy międzynarodowej. Aby rozpocząć karierę w tej dynamicznej dziedzinie energetyki, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.