Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 8 Licencjat w Inżynieria biznesowa 2023

8 Licencjat Programy w Inżynieria biznesowa 2023

Przegląd

Bachelor in Business Engineering to podstawowy stopień do osiągnięcia mistrzostwa w swojej dziedzinie. Zazwyczaj Bachelor of Science, lub B.Sc., w Business Engineering może trwać od trzech do pięciu lat, aby ukończyć i da uczniom niezbędne elementy, aby osiągnąć wyższy stopień lub karierę w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Przede wszystkim, co to jest Bachelor in Business Engineering? B.Sc. w Business Engineering zazwyczaj składa się z trzech głównych programów: produkcji i organizacji; zakupy i sprzedaż; I usług. W programie produkcyjnym i organizacyjnym studenci mogą dowiedzieć się, jak zwiększyć wartość dodaną dla biznesu, zwiększając wydajność. Program zakupów i sprzedaży koncentruje się na analizie danych i zrozumieniu zachowań konsumentów. Wreszcie, program usług jest ukierunkowany na usługi zewnętrzne, takie jak projekty rozwojowe i pisanie kontraktów. Studenci mogą nauczyć się rozumieć, jak budować biznes poprzez zbieranie i analizę danych. Posiadacze dyplomów powinni znać matematykę, statystykę i ekonomię.

B.Sc. w Business Engineering zapewnia studentom wiedzę na temat tworzenia, uruchamiania i rozszerzania działalności. Studenci posiadający licencjat może kwalifikować się do uzyskania tytułu MBA lub innych wyższych stopni, a także wyższych stanowisk kierowniczych na stanowiskach kierowniczych.

Koszt studiów licencjackich w zakresie inżynierii biznesu jest bardzo różny w poszczególnych szkołach i krajach. Skonsultuj się z biurami rekrutacyjnymi, aby zobaczyć, co jest dostępne w różnych instytucjach, aby znaleźć odpowiedni dla Ciebie.

Zazwyczaj absolwenci programu inżynierii biznesowej znajdują kariery w elektrotechnice, informatyce, przemyśle motoryzacyjnym, zarządzaniu projektami, lotnictwie i inżynierii mechanicznej. Ten rodzaj programu studiów może doskonalić umiejętności organizacyjne, analityczne, krytyczne i matematyczne uczniów. Posiadacze dyplomów mogą kwalifikować się do pracy w małych i dużych przedsiębiorstwach na całym świecie.

Istnieją tysiące instytucji oferujących licencjat z inżynierii biznesowej na całym świecie, w tym wiele opcji online. Aby rozpocząć pracę w kierunku swojego licencjata, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Studia inżynieryjne○
 • Inżynieria biznesowa
Kierunki studiów
 • Studia inżynieryjne○ (8)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania