Keystone logo

22 Licencjat Programy w Ekonomika Inwestycje 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Ekonomika
  • Inwestycje
Kierunki studiów
  • Ekonomika (22)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Licencjat Programy w Ekonomika Inwestycje

Licencjat jest przyznawane studentom, którzy ukończyli co najmniej 120 godzin w semestrze kredytowych pracy w ramach ich programu studiów. Stopień ten często stanowi wejście do pożądanych pozycji zawodowej. To jest często wymagane przez absolwentów programów przed studenci mogą zdobyć wstęp. Stopień ten może być uważany odskocznia do przyszłych możliwości.

&nbsp

Co to jest Licencjat w inwestycji? Ten unikalny program studiów licencjackich oferuje bezpośredni nacisk na umiejętności niezbędne do efektywnego uczestnictwa w branży inwestycyjnej. Oprócz pokrywania ogólnych kursów edukacyjnych, badani mogą obejmować komunikację, korzystanie z komputera i aplikacji, matematyki dla biznesu, socjologii, programowania, krytycznego myślenia i badań naukowych, studiów kulturowych, polityki, prawa gospodarczego, ekonomii międzynarodowej oraz mikro- i makroekonomii.

&nbsp

Absolwenci tego programu są dobrze zorientowani w rynkach kapitałowych, funduszy hedgingowych, zarządzania portfelem i zarządzania pieniędzmi. Z umiejętności, które rozwinęły w trakcie studiów, studenci są gotowi, aby przejść w konkurencyjnej branży. Studenci otrzymują często holistyczne podejście do finansów w swoich ogólnych badań z naciskiem na inwestycje, ponieważ postęp w ramach programu.

&nbsp

Koszty związane z zapisaniem się tego programu studiów mogą być bardzo różne z jednej szkoły do ​​drugiej. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku szkół ponad granicami krajów są porównywane. Szkoły Kontakt indywidualnie, aby uzyskać szczegółowe dane.

&nbsp

Absolwenci powinni znaleźć wiele możliwości pracy z prywatnych firm, marketingu i agencji konsultingowych, instytucji rządowych oraz organizacji międzynarodowych. Mogą one pracować dla firm prywatnych lub publicznych grup.Niektórzy absolwenci znajdą pracę z banków lub instytucji edukacyjnych. Stanowiska pracy mogą obejmować analityk inwestycyjny, doradca finansowy, doradca inwestycyjny, kierownik pieniędzy, bankier i remisier.

&nbsp

Te osoby, które chcą uczestniczyć w świecie inwestycji można zapoznać się z ich perspektyw edukacyjnych z pomocą listingu programu. Krótka forma ołów jest dla wygody. Jeśli mają nadzieję dołączyć do tej konkurencyjnej i ekscytujące kariery, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.