Keystone logo

19 Licencjat Programy w Kosmetologia 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Kosmetologia
Kierunki studiów
 • Kosmetologia (19)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Licencjat Programy w Kosmetologia

  Licencjat jest wpis na poziomie studiów pierwszego stopnia. W wielu przypadkach, studenci wybierają przedmiot do studiowania takich jak nauki lub angielskim. Licencjata mogą być również otrzymane w polu hands-on, dzięki czemu student, aby od razu rozpocząć pracę.

  Czym jest licencjackie w kosmetologii? Studenci poznają szczegóły kosmetologii, takich jak skóry, paznokci i włosów i stosowania makijażu. Stają się ekspertami w dziedzinie stylizacji i utrzymaniu włosy iw dając zabiegi takie jak zabiegi na twarz, pedicure i manicure. Dodatkowo, studenci uczą się, jak prowadzić salon i uruchomić go również poprzez zastosowanie zasad biznesowych. Po zakończeniu programu, studenci są w stanie stać licencjonowanych kosmetologów.

  Bachelor w kosmetologii oferuje możliwość ścisłej współpracy z ludźmi, podczas gdy uprawniającej ich przez nowych, wyrazistych fryzur. Absolwenci również znaleźć wiele możliwości, aby poruszać się w górę, a może pewnego dnia właścicielem własnych salonów.Studenci uczą się także dobry biznes i zarządzanie umiejętności poprzez ich zajęć.

  Koszty programów kosmetologii zależą od wybranej szkoły. Dedykowany uczeń może zakończyć program w ciągu dwóch lat z wieczora i zajęć online, a tym samym zaoszczędzić pieniądze. Przed wyborem, uczniowie powinni przeprowadzić dokładne badania, aby upewnić się, że program będzie spełniać wszystkie swoje cele edukacyjne.

  Po ukończeniu studiów, studenci mogą znaleźć pracę w wielu miejscach. Mogą zdecydować się na pracę w salonach jak fryzjerów, stylistów i kolorystów. Mogą również pracować w salonach dając twarz i manicure. Opcje dostępne dla studentów są również poza salonach. Studenci mogą pracować z produktów kosmetycznych i do pielęgnacji skóry lub pracować pogrzebowych stylizacji niedawno zmarłego. Dodatkowo, Paznokcie mogą pracować w gabinecie dermatologa lub podiatrist i oferują higieniczne pedicure.

  dostępne dla programów kosmetologii wiele opcji internetowych.Aby rozpocząć nową karierę, szukać programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.