Keystone logo

47 Licencjat Programy w Edukacja specjalna 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Edukacja
 • Edukacja specjalna
Kierunki studiów
 • Edukacja (47)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

   Licencjat Programy w Edukacja specjalna

   Licencjat w Edukacji Specjalnej przygotowuje nauczycieli do praktyki edukacji integracyjnej dla osób niepełnosprawnych. Uczestnicy studiów nauczyć metod nauczania, aby edukować i rozwijać studentów z niepełnosprawnością fizyczną i uczenia się, które wymagają specjalistycznego wsparcia otrzymać wykształcenie.

   Co to jest Bachelor in Pedagogiki Specjalnej? Ten licencjat zapewnia studentom ramach metod umacniania, rzecznictwa, zachowań i edukacyjnych do nauczania i wspierania osób niepełnosprawnych. Szkoła specjalna zajęć szeroko obejmuje umiejętności i wiedzę niezbędną do pracy z uczniami o specjalnych potrzebach w klasie ustawienie lub usług społecznych. Uczestnicy studiować niepełnosprawnych fizycznie i umysłowo, które wymagają kształcenia specjalnego oraz ich wpływ na uczenie się i rozwój. Opuszczają program zdolny do pracy z powodzeniem i edukowanie ludzi o zróżnicowanych potrzebach.Studenci mogą wybrać się skupić na swoich zajęć, ich obszarów zainteresowania, takich jak metody oceny lub specjalizacji niepełnosprawności, w celu dostosowania ich ścieżki kariery zawodowej po ukończeniu studiów.

   Studenci korzystają z założenia kształcenia specjalnego programu nauczania specjalnego potrzeb w połączeniu z możliwością skupienia się na obszarze zainteresowania. Absolwenci są przygotowani do kariery w edukacji włączającej ze zrozumieniem studentów o specjalnych potrzebach, sieci wzajemnego wsparcia w miejscu i umiejętności, aby wypełnić ważną rolę w systemie szkolnym i społeczności.

   Specjalne programy edukacyjne stopnia zazwyczaj cztery lata zakończyć. Stawki czesnego różnią się w poszczególnych instytucjach. Przyszli studenci powinni zwracać się do każdej instytucji, aby uzyskać jasną wizję kosztów w czasie i nauki wymagane do realizacji programu.

   Specjalne absolwentów szkół są przygotowane do kształcenia zawodowego i studentów wspierających z różnorodnych potrzeb edukacyjnych.Absolwenci programu mogą spędzić karierę edukacji i rozwoju dzieci w klasie ustawienie, lub mogą one wybrać do pracy w innych pojemnościach. Specjalny stopień edukacji kwalifikuje absolwentów do pracy w ocenie i rzecznictwa w szkołach lub w społeczności.

   Osoby zainteresowane pracą w szkolnictwie specjalnym mogą znaleźć właściwą instytucję w celu wykonywania ich stopień przeszukując naszą szeroką bazę szkół. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.