Keystone logo

4 Licencjat Programy w Marketing dóbr luksusowych 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Marketing
  • Marketing
  • Marketing dóbr luksusowych
Kierunki studiów
  • Marketing (4)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Licencjat Programy w Marketing dóbr luksusowych

Po pomyślnym ukończeniu college'u majora wyznaczonym zajęć studenci są na ogół otrzymują tytuł licencjata. Dyplom ten reprezentuje mistrzostwo zakresie ich głównych, a wykwalifikowani absolwenci mogą szukać pracy lub, jeśli tak zdecydują, przejdź do absolwentów studiów.

Czym jest Bachelor in Luxury Marketing? Jest to interdyscyplinarny program studiów, który rozwija znajomość uczniów z pojęciami takimi jak marki, rozwój produktu, sprzedaży i, oczywiście, marketingu. Nacisk towarów luksusowych ma na celu przygotowanie studentów do pracy w środowiskach i projektów high-end. Pola, które mogą występować w programie obejmują wprowadzenie do świata mody, zasad marketingu, projektowania luksusowych i wartości oparte technik sprzedaży. Każdy z nich ma zasadnicze znaczenie w rozwijaniu zdolności uczniów do wykonywania w branżach ekskluzywnych.

Bachelor in Luxury Marketing korzyści studentom zapoznanie ich z konwencjami branż o wysokiej wartości oparte i przygotowanie ich również przyczynić się do takich warunków. Ogólne umiejętności marketingowych, które są podkreślone w programie zapewniają również studentów z ogólnie atrakcyjnych cech do zatrudniania menedżerów.

Koszt Bachelor in Luxury Marketing zależy od szeregu czynników, w tym do jakiej szkoły zdecydujesz się wziąć udział i gdzie się znajduje. W celu uzyskania najlepszego oszacowania swoje wydatki, skontaktować się z przedstawicielem z biura rekrutacji.

Wielu absolwentów z tym stopniem kariery w branży mody. przecinające akcenty stopnia dotyczące technik wyceny wartości i marketingowych ekskluzywnych dokonać studentów z tej wiedzy dodatkowym atutem dla pracodawców luksusowych marek, którzy poszukują doświadczonych współpracowników.Może się zdarzyć, kwalifikacje na stanowiska takie jak: brand manager, dyrektor marketingu lub projektanta kampanii na pracodawców high-end w zakresie wielu branż.

Jeśli jesteś zainteresowany zarabianiem licencjat w luksusowych marketingu online, istnieje kilka szkół, które mogą oferować taki program. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.