Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 25 Licencjat w Marketing międzynarodowy 2024

25 Licencjat Programy w Marketing międzynarodowy 2024

Przegląd

Licencjat jest czteroletni program studiów licencjackich wybrany przez wielu studentów, którzy chcą, aby przejść do pola zawodowego. Jest to warunek konieczny do uzyskania stopni podyplomowych takich jak magistra lub doktora. Stopnie licencjackie zapewniają ogólny przegląd przedmiotu jako przygotowanie do wyższego stopnia specjalizacji oferowanych przez większość podyplomowych stopni. Studenci zdobywają tytuł poprzez połączenie nauki w klasie i niezależnych badań i projektów.

&nbsp

Co to jest Bachelor in International Marketing? Studenci najpierw trzeba mieć zrozumienie niektóre z wyzwań, związanych w świecie międzynarodowego biznesu. Ten stopień uczy nie tylko podstaw marketingu i reklamy, ale również jak poruszać niektóre z typowych problemów, które pojawiają się z pracy w przedsiębiorstwach, które mają różne oczekiwania kulturalne.

&nbsp

Główną zaletą zdobywając tytuł licencjata w marketingu międzynarodowego jest możliwość rozszerzenia swoich ambicji biznesowych poza granice geograficzne. Globalizacja ma coraz większe znaczenie we współczesnym świecie biznesu i pracowników, którzy są gotowi i zdolni do pracy z biura za granicą są cenne.

&nbsp

Ostateczny koszt zdobywając tytuł licencjata marketingu międzynarodowego zależy od szkoły uczniowie uczęszczają. Często są związane z nimi koszty, takie jak książki i opłat, które mogą mieć wpływ na ostateczny koszt.

&nbsp

Absolwenci z tytułem magistra w marketingu międzynarodowym mają wiele możliwości kariery otwarte dla nich, w tym zarządzania marketingiem, public relations i badania rynku. Oprócz posiadania umiejętności niezbędne dla tych miejsc pracy, studenci będą również w stanie wykonywać swoje obowiązki w międzynarodowym rynku, czasem działając jako łącznik między amerykańskich firm działających za granicą i zagranicznych przedsiębiorstw z siedzibą w USANajwięcej miejsc pracy w sektorze prywatnym lub niezależnych konsultantów.

&nbsp

Istnieją międzynarodowe i krajowe programy dostępne z różnych uczelni. Zarabianie online stopnia licencjata jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek i pozwala na dużą elastyczność. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Marketing
  • Marketing
  • Marketing międzynarodowy
Kierunki studiów
  • Marketing (25)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania