Keystone logo

18 Licencjat Programy w Media i projektowanie 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Dziennikarstwo i komunikacja masowa
 • Media
 • Media i projektowanie
Kierunki studiów
 • Dziennikarstwo i komunikacja masowa (18)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Licencjat Programy w Media i projektowanie

  Kawaler 's Degree często przygotowuje studentów do pracy zawodowej poprzez ogólnych zajęciach i kursach istotnych dla konkretnego dur. To może trwać od trzech do siedmiu lat, aby zakończyć ten stopień.

  Czym jest Bachelor in Media i Design? Stopień tego licencjata łączy naukę w klasie z praktycznego doświadczenia, aby dać studentom wiedzę techniczną projektu multimedialnego komputera. Specyfika programu zależy od instytucji, ale wiele z nich koncentruje się na zarządzaniu projektami, teorii rozwoju i procesu produkcyjnego. Pola wymagane do tego stopnia mogą obejmować zaawansowane ilustracji, pisanie dla mediów cyfrowych, układ cyfrowy i projektowania, nowych technologii, grafika ruchu, kamery i obrazu, opowiadania mediów oraz projektowania graficznego i artyzmu.

  Po ukończeniu tego stopnia, studenci będą mogli tworzyć zarówno interaktywnych i aktywne filmów, animacji i grafiki.Umiejętności te mogą prowadzić do wejścia na poziomie pozycji do pracy w połowie zarządzania w rozwijających się dziedzinach animacji, produkcji, gry, wideo lub projektu.

  Jak spróbować, aby dowiedzieć się, czy ten stopień licencjata jest właśnie dla Ciebie, trzeba rozważyć czesnego. Typowy koszt zależy od tego, gdzie znajduje się szkoła, gdzie mieszkasz, jak udział w zajęciach i ile klas podjąć w trakcie semestru.

  Z licencjatem w mediach i Projektowania, można znaleźć pracę w różnych dziedzinach. Niektórzy studenci skończyć z takimi tytułami jak dyrektor artystyczny, kierownik projektu, projektant stron internetowych, edytor wideo, specjalista multimedia, gry projektant, animator, grafik, reklamy artysty i kierownik komunikacji. Dokładne położenie skończyć się może zależeć od obszaru specjalizacji, wcześniejszych doświadczeń i celów zawodowych.

  Po dowiedzieć się, który program studiów jest właśnie dla Ciebie i Twoich celów zawodowych, trzeba zwrócić się do szkoły.Na szczęście, proces aplikacji jest dość proste. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.