Keystone logo

Licencjat Programy w Medycyna sądowa 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Opieka zdrowotna
Kierunki studiów
    Studia administracyjne (0)Studia architektoniczne (0)Badania ogólne (0)Budownictwo (0)Projektowanie (0)Dziennikarstwo i komunikacja masowa (0)Ekonomika (0)Studia energetyczne (0)Studia inżynieryjne○ (0)Języki (0)
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Popular degree type

Popular study format

Popular locations

Licencjat Programy w Medycyna sądowa

Kryminalistyczne dostarcza dowodów naukowych na zastosowania w sądach. Licencjat w kryminalistyce jest interdyscyplinarne połączenie wymiaru sprawiedliwości i nauki, i przygotowanie studenta do pracy albo na polu lub w laboratorium.

&nbsp

Jednym z pierwszych pytań, studenci często mają podczas zwiedzania tego stopnia jest "Dokładnie to, co jest Bachelor in Forensic Science?" To licencjackich studiów trwa zwykle około czterech lat. Żadne inne szkolenia lub wykształcenie oprócz dyplomu szkoły średniej jest zazwyczaj konieczne, jeśli uczeń będzie korzystać z silnymi umiejętności w wysokich nauk na poziomie szkół. W uzupełnieniu do ogólnych wymagań edukacyjnych, uczniowie powinni spodziewać znacznego zajęć z biologii i chemii, z dodatkowych tematów w biologii dochodzenia karnego, kryminalistyki, medycyny sądowej patologii i analizy DNA ludzkiego, fizycznych i dowodów, prawa karnego, utajone wydruki, toksykologii i serologii śladowe.

&nbsp

Studenci często realizować licencjata w Forensic Science, aby dokonać zmian w swoich społecznościach, pomoc w rozwiązywaniu przestępstw i postawienia sprawców przed wymiarem sprawiedliwości. Zestawy umiejętności nauczane obejmować badania, analizy danych i krytycznego myślenia, które mogą być wykorzystywane w wielu zastosowaniach zarówno w pracy i poza nią.

&nbsp

Kwota należy spodziewać się do zarabiania licencjata w kryminalistyce ma kilka zmiennych. Należy poprosić żadnej szkoły są Państwo zainteresowani uczestnictwem na dokładne wyszczególnienie wszystkich czesnego przed włączeniem do badania.

&nbsp

Absolwenci Bachelor w Forensic Science Program przygotowuje się do różnych wejścia na poziomie pozycji w tej dziedzinie. Przykłady karier mogą obejmować stanowiska w publicznych lub prywatnych, zarówno kryminalistyki i konwencjonalnych laboratoriach. Inni wybierają realizować pozycje w dochodzeniu zbrodni, kryminalistyki i analizy DNA.Licencjat przygotowuje uczniów do płynnego przejścia do absolwentów programu kryminalistyki, co może prowadzić do większych możliwości kariery.

&nbsp

Istnieją międzynarodowe i internetowych na opcje dostępne w programie Bachelor w Forensic Science. Aby rozpocząć korzystanie z kursu, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.