Keystone logo

350 Licencjat Programy w Nauczanie 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Edukacja
 • Nauczanie
Kierunki studiów
 • Edukacja (350)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Licencjat Programy w Nauczanie

  Dla wielu studentów z dyplomem szkoły średniej lub świadectwa GED, którzy chcą kontynuować naukę, Bachelor 's stopnia jest wielki następny krok. Ten licencjat zwykle wiąże pewną ilość badań ogólnych, a także bardziej szczególny nacisk programu wyboru student 's.

  Co to jest licencjat w nauczaniu? Stopień ten ma na celu przygotowanie absolwentów do kariery w edukacji; zarówno w ramach nauczania w nauce teorii i praktyce przez posiadające te umiejętności uczniów w klasie. Programy często mają specyficzne akcenty, takie jak zasięg i społecznej edukacji, edukacji wczesnoszkolnej, lub danej dyscypliny ostrości. Na przykład, uczeń interesujące staje nauczyciel języka angielskiego mogą skorzystać z kursów w pełni dopasować do tego celu, a tym samym być narażone na nauczanie teorii na temat, jak uczyć czytania i pisania. W związku z tym program nauczania z tych programów jest bardzo zróżnicowana w zależności od szkoły i ucznia celów 's.

  Główną zaletą ukończył z tytułem magistra w nauczaniu jest cenne umiejętności ustawić te programy mogą zapewnić. Oprócz intymnej znajomości cokolwiek zechcą skupić dyscyplina, studenci mogą zdobyć niezbędne doświadczenie w pracy z uczniami w różnym wieku w wielu kontekstach. Absolwenci się z dala od tych programów z silnymi umiejętności komunikacji werbalnej, a opanowanie różnych technik instruktażowych i doświadczeniem z konieczności, że na nogach i rozwiązywać problemy w miarę ich powstawania.

  Każdy program będzie miał różne opłaty związane z rejestracją i rejestracji. Kontakt bezpośrednio do szkoły Więcej informacji na temat kosztów można się spodziewać po przyjęciu.

  Tło w edukacji otwiera wiele drzwi, jeśli chodzi o możliwe przyszłe kariery.Ponieważ z najważniejszych i zbywalnych umiejętności i doświadczenia to ścieżka studiów zapewnia, absolwenci programów nauczania może przejść do kariery w dowolnej liczbie pól, w tym, ale nie ogranicza się do osób bezpośrednio związanych z systemem edukacji. Oprócz umiejętności dydaktycznych, absolwenci mogą umieścić do korzystania z ich wyćwiczone umiejętności komunikacyjne i doświadczenie w świecie rzeczywistym, zarówno bardzo poszukiwane talenty w wielu dziedzinach od firmy do dziennikarstwa.

  Rejestrując się w programie on-line poprzez studia licencjackie jest szczególnie wygodny sposób prowadzenia licencjat w nauczaniu, ponieważ daje studentom dostęp do wielu cenionych programów na całym świecie. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.