Keystone logo

14 Licencjat Programy w Nauka o ziemi 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Nauki przyrodnicze
 • Nauki o Ziemi
 • Nauka o ziemi
Kierunki studiów
 • Nauki przyrodnicze (14)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Licencjat Programy w Nauka o ziemi

  Wiele osób wybrać na zwiedzanie licencjat w Geoscience. Ten stopień obejmuje rygorystyczne szkolenie w geologii od struktury i historii Ziemi, poprzez minerałów i skał, klęsk żywiołowych i ochrony środowiska.

  Co to jest Licencjat w Geoscience? Celem tego stopnia jest dla studentów, którzy chcą kontynuować karierę w geologii zasobów i ochrony środowiska. Cele główne obejmują naukę podstaw geologii, geofizyki, inżynierii, hydrologii i nauk o środowisku. Program kładzie nacisk na bazie teoretycznych geologii rozwiązywania problemów analitycznych metod, technik i umiejętności. Przygotowuje osoby do uzyskania licencji geologów zawodowego, prywatnego konsultantów w przemyśle zasobów, lub dalszych studiów podyplomowych w ziemi lub nauk o środowisku. To pogłębione Program pozwala studentom w celu zwiększenia ich doświadczenia w dziedzinie geologicznych przez pracę na całym świecie z profesjonalistów, instruktorów i rówieśników.

  Te programy i badania są korzystne dla tych, którzy chcą rozwijać swoją karierę i uczyć się na wyższym poziomie edukacji. Kursy mogą być różne, ale przede wszystkim od centrum geologii, hydrogeologii strukturalnej, petrologii i geochemii. Zajęć obejmuje fizykę, systemów informacji geograficznej, ekologii, biologii ewolucyjnej, chemii i matematyki.

  Instytucje na całym świecie, a w całym kraju mają różne koszty ich kursów. Każdy zainteresowany zdobywając dyplom powinien skontaktować poszczególne uczelnie o czesnego, kosztów rejestracji i zapewnić, że program spełnia swoje cele.

  Absolwenci geologicznych są bardzo potrzebne i mają doskonałe perspektywy zawodowe. Jednym z takich obszarów jest w poszukiwanie złóż i wydobycia. Absolwent może również pracować w zasoby energetyczne węgla i ropy naftowej w przemyśle. Ponadto, mogą one pracować jako doradcy ochrony środowiska w organizacji naukowych, agencji rządowych, instytucji naukowych i muzeów.Wiele geologowie wyszukiwania i odkrywania zasobów naturalnych, takich jak ropa naftowa, wód gruntowych, metali i minerałów. Inne ściśle współpracować z naukowcami środowiskowych do zachowania i oczyścić środowisko.

  Zainteresowane osoby powinny podjąć niezbędne kroki w kierunku realizacji ich stopnia aktywności fizycznej. Nasza bogata baza danych jest idealnym punktem wyjścia dla studentów, aby rozpocząć odkrywanie swoich wyborów, zarówno geograficznie, jak i edukacyjnym. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.