Keystone logo

588 Licencjat Programy w Studia prawnicze 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Studia prawnicze
Kierunki studiów
 • Studia prawnicze (588)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Licencjat Programy w Studia prawnicze

  Bachelor 's stopnia jest program studiów, który pozwala osobom nauczyć pogłębione o konkretnym obszarze zainteresowania podczas zdobywania wiedzy ogólnej w wielu innych dziedzinach nauki. To policealne stopień, który jest zazwyczaj oferowane na uczelniach.

  Licencjat w ustawie jest jeden program, który może być dla zainteresowanych w sprawach prawnych. Co to jest Licencjat w ustawie? Tego typu program zapewnia studentom cennych podstawy prawnej do zastosowania w przemyśle prawna, jako prekursor do szkoły prawniczej. Studenci otrzymują instrukcje w wielu dziedzinach prawa, w tym nieruchomości, umowy, prawa administracyjnego, czynów niedozwolonych, a przestępcy i procedury cywilnej. Studenci często wybierają specjalizację kierunku studiów w ramach programu. Mogą to prawo rodzinne, prawo zdrowia, prawa starszy lub prawa międzynarodowego.

  Kiedy studenci ukończą program licencjata w dziedzinie prawa, pochodzą one z dala pożądanej jakości legalnym poglądach.Uczniowie rozwijają krytyczne myślenie i rozwiązywanie problemów umiejętności, które przekładają się również do innych zawodów. Uczą się także wartość pisanie dobrze i uczciwie za pomocą jasnego i logiki.

  Koszty związane z tytułem magistra prawa w stopniu zależą od wielu czynników, w tym instytucji prowadzącej program studiów, obszar świata, w którym znajduje się instytucja, i czas trwania zajęć. Studenci zawsze powinien znać i rozumieć swoją odpowiedzialność finansową przed włączeniem do badania.

  Absolwenci tych programów, które nie są ograniczone do zawodowej w dziedzinie prawa. Firma musi radzić sobie z prawem bez względu na to, gdzie się znajduje, więc przedsiębiorstwa w każdym sektorze gospodarki pragną pracowników, którzy zostali przeszkoleni w kwestiach prawnych. Jednak wielu absolwentów nie iść do prowadzenia doktora prawa, aby stać się adwokaci. Dodatkowe możliwości kariery obejmują paralegal, prawo urzędnik, pracownik pomocy prawnej, sędzia, drobnych roszczeń sędziego i konsultanta.

  Technologia sprawia, że ​​poszukiwanie i stosowanie się do szkoły w Internecie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Aby złożyć wniosek online, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.