Keystone logo

184 Licencjat Programy w Nauki o życiu Nauki rolnicze 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Nauki o życiu
  • Nauki rolnicze
Kierunki studiów
  • Nauki o życiu (184)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Licencjat Programy w Nauki o życiu Nauki rolnicze

Program licencjat zapewnia studentom ekspansywnej edukacji w dziedzinie nauk humanistycznych i społecznych. Uczniowie są zachęcani do studiowania różnych dziedzin w ciągu zarabiać, co jest tradycyjnie stopień cztery lata.

Czym jest Bachelor in Nauk Rolniczych? Bachelor in Science Rolniczej to nowoczesny program studiów, który zachęca uczniów do nauki umiejętności naukowych, aby pomóc im zrozumieć szersze systemów rolnych. wykształcenie licencjackie zapewnia bardziej szczegółowy i zaawansowany informacji niż można uzyskać w trybie on-the-job szkolenia. Studenci będą uczyć się umiejętności techniczne, a także jak korzystać z zasad kierownicze, gospodarcze, społeczne i środowiskowe w odpowiedzi na różnorodne wyzwania rolnych. Na poziomie licencjata, kursy obejmą biochemia, botanika, fizjologia roślin, melioracji, Informatyki i Agrotechnics.

Zaawansowane Zdobyte we zarabiać Bachelor in Nauk Rolniczych pomogą uczniom iść do przodu w szerokiej gamie plant- i gospodarskich oparte kariery. Ta edukacji przyczyni się do poprawy możliwości zatrudnienia, a także Teach ustanowione rolnikami nowe umiejętności zarządzania.

Czas wymagany do ukończenia studiów licencjackich zmienia się w oparciu o instytucji oświatowej zapewniającej stopień. Ma to wpływ na koszty, jak czyni lokalizację uczelni. Kontakt z każdej szkoły z programami jesteś zainteresowany, aby uzyskać więcej informacji o kosztach.

Studenci z całego świata mogą skorzystać z praktycznej wiedzy zdobytej w przetwórstwie, produkcji i marketingu do dalszej kariery.Szeroki zakres pracy są dostępne dla tych, którzy uzyskali tytuł licencjata w Nauce Rolnej, w tym ogrodniczej, doradca, menedżer rolniczych, sprzedaży ogrodnictwie lub kierownika przedsiębiorstwa, owoców i warzyw plantatora, park menedżera i przedsiębiorczość, w tym rozwój produktów oraz ustanowienie nietradycyjnych rynków ogrodnictwo.

Zarabianie Bachelor in Nauk Rolniczych może uruchomić cię do szerokiej gamy kariery w żądanie. Aby zacząć, szukać programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.