Keystone logo

35 Licencjat Programy w Neurologia 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Opieka zdrowotna
 • Neuronauka
 • Neuronauka
Kierunki studiów
 • Opieka zdrowotna (35)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Licencjat Programy w Neurologia

  Studenci, którzy zdecydują się realizować licencjata w Neuroscience rozpoczynać zajęć, które koncentruje się na szeroko zakrojonych instrukcji z filarów współczesnej neurobiologii, z komórkowego na poziomie systemowym. Trzyma poziom w tej dziedzinie zapewnia przewagę konkurencyjną w tej niezwykle wymagającej dziedzinie.

  &nbsp

  Co to jest Bachelor in Neuroscience? Jest to program, który wyposaża uczniów z podstawowych zasad i umiejętności, które przygotują ich do prowadzenia studiów magisterskich z powodzeniem w wielu podstawowych i stosowanych dyscyplin ze szczególnym uwzględnieniem neurologii. Ostrości wynosi od nauk kognitywnych i biologicznych do biotechnologii i medycynie. Uczestnicy poznają również podstawowe i stosowane wiedzy ogólnej nauki, psychologii i biologii. Metody te mogą obejmować globalne tematy, pozwalając im się opanować i krytycznej oceny wiedzy w tej dziedzinie.

  &nbsp

  Uzasadnieniem dla studentów decyduje się wziąć w programie Bachelor Neurologii zmienia.Na przykład, kursy nauczania różnorodne koncepcje, w tym chemii, fizyki, psychologii, biologii, informatyki i matematyki. Zajęć zawiera pogłębione badania kamienia nazębnego, skład, komórki i biologii molekularnej, psychologii, biologii organicznej i chemii organicznej klas.

  &nbsp

  Koszty różnią się w zależności od szkoły, a program trwa zazwyczaj od trzech do czterech lat. Ważne jest, że badania program wyboru dokładnie, aby upewnić się, że pasuje do swoich celów.

  &nbsp

  Absolwenci są w wysokim popytem na wielu stanowiskach coraz bardziej konkurencyjne. Wiedza Neuroscience jest niezbędna w wielu ścieżek kariery, takich jak nauki akademickiej i medycyny. Inne obejmują edukacji, polityki publicznej, biotechnologia, publikowanie, pisanie naukowych, filantropii i prawo. Niektórzy absolwenci podążać ścieżek kariery do badań naukowych, administracji oświatowej i badań farmaceutycznych.Studenci będą rozwijać solidne podstawy naukowe umożliwiające im służyć społeczeństwu w różne sposoby poprzez interakcje z rówieśnikami, wykładowców i specjalistów z branży poprzez intensywnych doświadczeń edukacyjnych.

  &nbsp

  Opcje dostępne są w różnych uczelniach krajowych i zagranicznych. Programy online są doskonałym wyborem dla osób, które mieszkają w odległych obszarach z ograniczonym dostępem do obiektu. Opcje webowe zaspokoić tych, którzy potrzebują elastycznego harmonogramu. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.