Keystone logo

16 Licencjat Programy w Studia humanistyczne Teologia Opieka duszpasterska 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Studia humanistyczne
  • Teologia
  • Opieka duszpasterska
Kierunki studiów
  • Studia humanistyczne (16)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Licencjat Programy w Studia humanistyczne Teologia Opieka duszpasterska

Bachelor jest najpopularniejszym licencjat, i to jest oferowane w wielu różnych dyscyplinach. Stopień może albo prowadzić bezpośrednio do kariery lub działają jako odskocznię do bardziej zaawansowanej edukacji i trwa zwykle od trzech do pięciu lat.

Co jest licencjackie w Duszpasterstwa? Program ten jest dobrym wyborem dla tych, którzy chcą się rozwijać w ich spirytyzm i być liderem i ministra w ciele Chrystusa. Studenci zazwyczaj ogólne zajęcia zaprojektowane wokół nauczania Biblii, zasad teologii i duszpasterstwa. Stężenie duszpasterskiej opieki wyposaża i kształci studentów z metod, filozofii, oraz zasobów nadających się do posługi świeckich lub zawodowego. Studenci zapoznają się z fundamentalnych podejść do opieki duszpasterskiej i jak dostosować je do stosowania w służbie.

Zdobywając dyplom z duszpasterstwa przygotowuje studentów do kariery w różnych ustawieniach.Będą w stanie pozytywnie wpłynąć na życie innych, zarówno w lokalnym zborze i na całym świecie.

Czesne i opłaty zaangażowany w opiekę duszpasterską stopniu będą się różnić od jednej instytucji do drugiej, w zależności od lokalizacji szkoły i długości programu. Kontaktując się bezpośrednio ze szkołą jest najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, czy program dopasowuje swoje cele finansowe.

Po ukończeniu studiów na kierunku duszpasterstwa, każdy z nas może wybrać liczbę ścieżek kariery. Mogą być proboszczem kościoła lub pastorem młodzieży pracy z młodszej populacji. Niektórzy absolwenci wybrać karierę jako misjonarz i podróżować po świecie, podczas gdy inni mogą chcieć być dyrektorem organizacji takich jak ministerstwa dzieci.

Rozpocząć korzystanie z naszej bazy danych on-line. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.