Keystone logo

6 Licencjat Programy w Organizacje non-profit 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Studia administracyjne
 • Organizacje non-profit
Kierunki studiów
 • Studia administracyjne (6)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

   Licencjat Programy w Organizacje non-profit

   Kawaler jest licencjat, który przyznawany jest, gdy uczniowie ukończenia wymaganego zestawu szkoleń w dziedzinie nauki, sztuki, lub firmy. Wielu absolwentów często wprowadzić siły roboczej, podczas gdy inni będą nadal zarabiać na ich stopień magistra lub doktora.

   Czym jest Bachelor in NPO? Program ten przeznaczony jest dla tych, którzy chcą zarządzać not-for-profit (NPO) i nauczą się, jak do reinwestowania wszystkich dodatkowych dochodów, aby osiągnąć cele organizacji. Studenci zapoznają się z różnymi rodzajami ONP, jak również aspektów ekonomicznych i prawnych kierowanie nimi. Każdy program będzie się zmieniać, ale tematy mogą obracać się wokół statusu podatkowego, przywództwa, planowania, polityki, strategii, pozyskiwania funduszy, rezerw odpowiedzialności i przesłuchania reprezentacji, działalności gospodarczej i nadzoru.

   Studenci, którzy dążą do tego stopnia, że ​​skorzystają oni mogli pomóc społeczności za pośrednictwem organizacji charytatywnej lub usług.Czy zdecydują się pracować dla ustalonej organizacji lub rozpocząć własną rękę, studenci będą mogli zrobić różnicę.

   Koszty związane ze stopniem NPO mogą się znacznie różnić od jednej instytucji do drugiej. Czynniki związane obejmują lokalizację szkoły oraz czas trwania programu. Wywołanie konkretnych szkół jest najlepszym sposobem dla studentów, aby dowiedzieć się, jakie będą wymagane zobowiązania finansowe.

   Osoby z dyplomem NPO może zdecydować się na pracę w organizacjach non-profit, które wahają się od edukacji, nauk humanistycznych i religii do usług człowieka, zdrowie i misjach zmian pochylony społecznych. Ścieżki kariery mogą obejmować Development Director, dyrektor wykonawczy, kierownik działu, usługi lub lider programu, a reżyser charytatywny. Ci z duchem przedsiębiorczości może również chcą rozpocząć własną NPO w obszarze, który jest dla nich ważne.

   Zacznij poszukiwania i porównywania teraz szkoły, korzystając z naszej bazy online.Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.