Keystone logo

9 Licencjat Programy w Ekonomika Finanse Planowanie finansowe 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Ekonomika
  • Finanse
  • Planowanie finansowe
Kierunki studiów
  • Ekonomika (9)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Licencjat Programy w Ekonomika Finanse Planowanie finansowe

Większość ludzi, którzy pracują w pełnym wymiarze czasu starają się uchylić trochę pieniędzy na emeryturę. Zdobywając tytuł licencjata w zakresie planowania finansowego, możesz pomóc wszystkie rodzaje ludzi stworzyć stabilną finansowo przyszłość dla siebie po odejściu na emeryturę.

Co to jest Licencjat w Planowania Finansowego? Program ten stopień koncentruje się na podstawowych zasadach finansowania i skutecznych strategii inwestycyjnych. Uczniowie uczą się planować stabilnej finansowo przyszłości. Kursy skupiają się na podstawowych zasad finansów i inwestycji, a także opodatkowania, planowania nieruchomości, planowania emerytury, Analiza finansowa, zarządzanie ryzykiem i więcej. Badania zazwyczaj trwa około cztery lata, a wiele programów studiów może być w trybie online.

Istnieje wiele korzyści dla nauki więcej o planowanie finansowe, w tym są w stanie lepiej zarządzać swoją osobistą przyszłość finansową.Planowanie na emeryturę, a więcej jest ogromna część życia, a wraz z tym stopniu, można dostać się do pomocy innym dokonać mądrych wyborów finansowych na przyszłość.

Koszt zdobywając tytuł licencjata w zakresie planowania finansowego jest bardzo zróżnicowana w zależności od instytucji gospodarzem programu i długości studiów. Uczestniczy w zajęciach na uczelni mogą pochodzić z różnych ceną niż chodzić na lekcje on-line. Aby dowiedzieć się więcej o wszystkie koszty związane z programem, należy badać szkołę wyboru ostrożnie.

W przeważającej części, zdobywając tytuł licencjata w Planowania Finansowego kwalifikuje absolwentów stać planistów finansowych, pod warunkiem uzyskania certyfikatu, aby stać się Certified Financial Planner (WPRyb). Oczekuje się, że ten rodzaj pracy, aby wzrost szybszy niż średnia krajowa w USA po roku 2020. Absolwenci tego typu programu mogą również realizować stopnie podyplomowe na jeszcze wyższy płacąc pozycje finansowe.

Ponieważ wiele programów planowania finansowego są dostępne całkowicie on-line, jest łatwy do wypełnienia i złożenia wniosków przez Internet. Aby dowiedzieć się więcej, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.