Keystone logo

6 Licencjat Programy w Planowanie rozwoju 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Studia biznesowe
 • Nieruchomości
 • Planowanie rozwoju
Kierunki studiów
 • Studia biznesowe (6)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Licencjat Programy w Planowanie rozwoju

  Licencjat to program studiów umożliwiającego studentom osiągnięcie znacznego rozwoju osobistego i zawodowego w danej dziedzinie. Większość programów są od trzech do czterech lat, długie, wyposażanie uczniów z wykształceniem zarabiają dobrze zaokrąglone.

  Czym jest licencjackie w planowaniu rozwoju? Większość programów urbanistyki Bachelor 's Degree wiązać zajęć w naukach społecznych, polityki, etyki i spraw miejskich. Studenci uczą się na temat aktualnych zagadnień gospodarczych, procedur politycznych, trwałości, a także ograniczeń strefowych mieszkalnych i handlowych. Konkretne tematy kursu mogą obejmować względy środowiskowe, społeczne projektów pomocowych i globalizacji budżetowania dla rozwoju miast, analizy polityki miejskiej i zagospodarowania przestrzennego i rozwoju. Badani narażać studentów do sposobów narzędzi nauk politycznych, projektowania, analizy polityki i ekonomii można wpływać wpłynąć istotnych kwestii środowiskowych i społecznych w Stanach Zjednoczonych i za granicą.

  Studenci zarabiają ich stopień zdobyć szereg umiejętności, które korzystają ich życie osobiste i zawodowe. Na przykład, uczą się organizacji, komunikacji, rozwiązywania problemów oraz umiejętności podejmowania decyzji w celu promowania skutecznego i sprawiedliwego zmian globalnych.

  Koszty programowe wahać między instytucjami, w zależności od lokalizacji uczelni i długość studiów. Uczniowie powinni zbadać możliwości zapewnienia program spełnia swoje cele i cele zawodowe.

  Zarabianie licencjat w zakresie planowania rozwoju może otworzyć drzwi do kariery w różnych dziedzinach i dyscyplinach w sektorze publicznym i prywatnym. Niektóre z tych prac mogą obejmować inżynier budowlane, geodeta, kierownik rozwój społeczności, architekta krajobrazu i administratorem służby cywilnej. Program może także stanowić podstawę dla studentów przygotowujących się do pracy dyplomowej w zakresie planowania, prawa, urbanistyki i porządku publicznego.

  Czas realizacji celów zarabiania wyższe wykształcenie znalezienie jest łatwiejsze dzięki elastyczności i wygody programów internetowych. W oparciu o Internet zajęć pozwala studentom zarejestrować się w dowolnym miejscu na całym świecie. Aby uzyskać więcej informacji, wyszukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.