Keystone logo

14 Licencjat Programy w Polemologia 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Nauki społeczne
 • Nauki polityczne
 • Polemologia
Kierunki studiów
 • Nauki społeczne (14)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Licencjat Programy w Polemologia

  Stopnie licencjackie otwarte drzwi. Oni przygotowują studentów do dalszych badań naukowych i do ruchu w przyjemnych kariery. Programy te zazwyczaj trwa około czterech lat. Studenci są narażone na podstawach w wybranym kierunku studiów, a może zdecydować się zdobyć zatrudnienie w swojej dziedzinie, kontynuując z zaawansowanych stopni.

  &nbsp

  Co to jest Licencjat w Polemologia? Ten interdyscyplinarny program koncentruje się na rozwiązywaniu konfliktów na poziomie interpersonalnym i globalnych. Studenci będą badać dynamikę między jednostkami i grupami w ustawieniach domu i miejscu pracy, a na znacznie szerszą skalę. Tematy zajęć mogą obejmować teorię konfliktów, ruchy społeczne, prawa człowieka, zarządzanie i rozwiązywanie konfliktów i procesów zmian. Studenci rozpatruje mordercze wojny, ich przyczyny oraz ich rozwiązania. Podobne badanie procesów pokojowych odbyć.

  &nbsp

  Studenci w wielowymiarowych korzyści programu z perspektywy na złożonych interakcji. Biorą bliskie patrzy na elementy pokoju, konfliktów i porządku społecznego. Z narażeniem na pytania ekonomii, polityki, historii i ekologii, Student absolwentów z głębokiego zrozumienia i docenienia procesów zmian i jak jednostki i całym społeczeństwom może być ograniczona.

  &nbsp

  Koszty udziału w tym programie mogą różnić się zbytnio pomiędzy szkołami. Jest to szczególnie ważne z jednego kraju do drugiego. Ci, którzy są zainteresowani coraz studentów powinni skontaktować się z poszczególnych szkół dla dokładnego czesnego i informacji z opłat.

  &nbsp

  Z tytuł licencjata absolwenci są przygotowani do kariery jak koordynatorów komunikacyjnych lub asystentów, organizatorów rozwoju społeczności, dziennikarzy, specjalistów mediów, public relations, oficerów przemówień, adwokatów i koordynatorów programów publicznych.Absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie pracujących dla lokalnych i regionalnych władz, mediów, w biurach polityków i organizacji pomocowych publicznych. Niektórzy studenci studiów licencjackich wybrać, aby kontynuować swoją podróż akademickim zdobyć stopnie naukowe.

  &nbsp

  Ci, którzy są zainteresowani w ukończeniu tego programu powinny przyjrzeć się wielu możliwości szkolnych w wykazie programów. Wypełnij formularz ołowiu aby otrzymywać informacje z poszczególnych szkół. Jesteś zainteresowany? Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.