Keystone logo

21 Licencjat Programy w Polityka międzynarodowa 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Nauki społeczne
 • Nauki polityczne
 • Polityka międzynarodowa
Kierunki studiów
 • Nauki społeczne (21)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Licencjat Programy w Polityka międzynarodowa

  Licencjat jest przyznawane studentom, którzy ukończyli cztery lata lub 120 Semestr kredytowej, studiów. Stopień ten jest zwykle pierwszym, który studenci realizować w ich dążeniu do rozwijania edukacji. Te stopnie są dostępne w szerokiej gamie dziedzin.

  Co to jest licencjat w międzynarodowej polityce? Ten tok studiów przygląda się relacji między krajami, organizacji międzyrządowych i obcych kultur. Studenci zwykle spojrzeć na historii, prawa, socjologii, etyki i geografii, w jakim stosują się do stosunków międzynarodowych. Zajęć stanowi podstawę dla rozwoju teorii, systemów międzynarodowych i polityki porównawczych. Całościowe spojrzenie na systemy polityczne można się spodziewać.

  W ramach swoich możliwości edukacyjnych, uczniowie często biorą udział w stażach, gdzie są one bezpośrednio zaangażowane w proces polityczny.Wiele szkół starają się umieścić swoich uczniów w środowisku lokalnym lub międzynarodowym, gdzie mogą bezpośrednio wpływać na bieg polityki w działaniu.

  Koszty związane z tego programu mogą być bardzo różne w poszczególnych szkołach. Jest to szczególnie widoczne między szkołami przez granice międzynarodowe. Przyszli studenci powinni skontaktować się z poszczególnych szkół dla odpowiednich czesnego i opłat harmonogramów.

  Absolwenci tego programu może znaleźć pracy jako administratorów w stanowiska w służbie cywilnej, dziennikarzy, bankierów, analityków ryzyka, lub ewentualnie dyplomatów. Niektóre z tytułów zawodowych uzyskanych przez absolwentów należą sprawy publiczne konsultant, badacz Społecznego i dyplomatyczne Usługi oficerem operacyjnym. Ścieżki kariery obejmują kierowników projektów dla organizacji międzynarodowych, doradców politycznych w ośrodkach badawczych i zespołów ekspertów i analityków w agencji medialnych. Absolwenci zazwyczaj wprowadzić kariery ich wyboru z pozycji entry-level i są to w stanie prowadzić bardziej zaawansowanych pozycji.Alternatywnie, kawalerskie absolwenci mogą zdecydować się na kontynuowanie swojej pracy naukowej.

  Jeśli są Państwo zainteresowani w realizacji licencjat w polityce międzynarodowej, szukać informacji w wykazie programów. Każda aukcja stanowi główną formę dla Twojej wygody. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.