Keystone logo

19 Licencjat Programy w Polityka publiczna 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Studia prawnicze
 • Polityka
 • Polityka publiczna
Kierunki studiów
 • Studia prawnicze (19)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Licencjat Programy w Polityka publiczna

  Ukończenie programu licencjata może otworzyć wiele możliwości, zarówno edukacyjnie i zawodowo. To otwiera drogę do wejścia do studia podyplomowe i przygotowuje specjalistów do dalszego rozwoju ich kariery. Wiele z tych programów przygotowanie studentów do przejść bezpośrednio do kariery swojego wyboru.

  Co to jest licencjackie polityki publicznej? Jakie tematy są objęte tym programem? Studenci zdobywają wiedzę na temat umiejętności analitycznych stosowanych w obszarze zagadnień polityki merytorycznych. Studenci uczą się stosowania tych umiejętności w warunkach politycznych, społecznych, a także kulturowych, które wpływają na politykę publiczną. Kursy mogą obejmować politykę ochrony środowiska, globalne korzyści politycznych, urbanistyki i polityki, polityki energetycznej, informacji i komunikacji, a polityka i porządku publicznego.

  Studenci, którzy uczestniczą w tym rzecz programu, ponieważ rozwijać zrozumienie tego, co jest porządek publiczny i jak działa proces polityki.Zachęca się, aby zobaczyć współczesne polityk publicznych z wielu różnych perspektyw. Jako uczniowie poznają metodologii i dodatkowych obszarów polityki publicznej, mają kontakt z profesjonalistami, którzy nadal będą źródłem po ukończeniu studiów.

  Koszty rejestrując się w programie różnią się od szkoły do ​​szkoły. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do szkół znajdujących się w skali międzynarodowej. Jeśli jesteś zainteresowany w uzyskaniu informacji o czesne, skontaktuj się bezpośrednio do szkół.

  Absolwenci znaleźć pracę w wielu różnych środowiskach. Niektóre z tych pozycji to bezpieczeństwa narodowego, usługi międzynarodowego, spraw zagranicznych, doradztwo polityczne, urzędów i stanowisk pracowników z wielu różnych organizacji. Stanowiska pracy mogą obejmować Administrator rządowy, non-profit, menedżerów, pracowników ustawodawczą, analitykiem polityki i Plan strategiczny.Różnorodne możliwości w ramach programu pozwalają absolwentom skupić się na swojej karierze, zanim ukończenia studiów.

  Jeśli jesteś zainteresowany wejściem na dynamiczny i wpływowy świat polityki publicznej, spojrzeć na niektóre z możliwości edukacyjnych dostępnych poprzez umieszczanie programu. Użyj przewagi formy, aby uzyskać więcej informacji. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.