Keystone logo

109 Licencjat Programy w Prawo 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Studia prawnicze
 • Studia prawnicze ogólne
 • Prawo
Kierunki studiów
 • Studia prawnicze (109)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Licencjat Programy w Prawo

  Licencjat jest międzynarodowo uznane osiągnięcia w nauce, która jest zwykle zarobił w ciągu trzech do czterech lat, i wymaga maturę jako warunek wstępny. Po zakończeniu, posiadacze licencjat są przygotowane do szerokiego zakresu prac w danej dziedzinie lub branży.

  Tylko to, co jest w ustawie licencjackie? Program ten trwa zazwyczaj od trzech do czterech lat, aby zakończyć i zapewnia solidne podstawy edukacji w praktyce prawnej i teorii. Studenci w tych programach są prowadzone szeroką gamę materiałów, w tym studia przypadków, zmiany prawa i badań. Kursy szkoleniowe są regularnie aktualizowane ze względu na stale zmieniający się charakter przedmiotu.

  Wielu studentów, którzy zapiszą się w programie Bachelor Prawo zrobić jako sposób uzyskania bardziej zaawansowane studia prawnicze; inni używają go, aby przejść umiejętności niezbędne do pracy w zdolności do czynności prawnych, która nie wymaga rzeczywistego studia prawnicze.Posiadacze licencjackie zwykle zarabiają więcej niż nie-posiadaczy stopni, i często są uważane za bardziej kwalifikacje do pracy w szerszym zakresie stanowisk związanych z prawem.

  Nie ma ustalonej koszt w programie Bachelor Law. Przeciwnie, nauka zależna od wielu czynników, takich jak długość programu i lokalizacji uniwersytetu.

  Studenci, którzy ukończyli licencjat w programie Prawa są przygotowane do pracy w szerokim zakresie sytuacji prawnej. Niektóre znaleźć pracę jako asystentów prawnych, paralegals lub sekretarzy prawnych, podczas gdy inni idą na nabycie miejsca pracy, które dotyczą usług prawnych, administracji, prawa i polityki.

  Jeśli licencjackie w prawie brzmi jak coś programu, który chcesz dowiedzieć się więcej o, to jest czas, aby zbadać ogromne możliwości edukacyjne, które istnieją do awansu w sektorze prawnym.Nasze bazy danych na całym świecie dane związane programów, i jest doskonałym miejscem dla studentów, aby rozpocząć odkrywanie ich możliwości-zarówno geograficznie i edukacyjnie. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.