Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 7 Licencjat w Projektowanie kostiumów 2023

7 Licencjat Programy w Projektowanie kostiumów 2023

Przegląd

Licencjat w kostiumy jest doskonałym wyborem dla studentów, którzy pragną kariery w produkcji kostiumów dla sceny i filmu. Ten policealne stopni pozwala studentom nauczyć się podstaw i historii odzieży tekstylnej, a jednocześnie studiuje na siebie obszary, takie jak oświetlenie, dekoracje i makijażu.

&nbsp

Jako potencjalny kostiumy studenta, można się zastanawiać, co jest licencjackie kostiumy? Zwykle jest to oczywiście osiem semestrów studiów, który uczy studentów do współpracy z innymi specjalistami zaangażowanymi na planie produkcji teatralnych. Studenci użyć produkcje teatralne szkolne jako laboratorium do ich wzorów. Do czasu, kiedy absolwent, studenci mogą mieć pełne portfele projektów utworzone.

&nbsp

Na kierunku projektowanie kostiumów daje studentom możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia we wszystkich elementów produkcji teatralnej, podczas gdy coraz szansę przynieść własne wzory do życia.Uczniowie mogą rozwijać swoje umiejętności w zakresie rysunku, projektowania, drapowania i innych pokrewnych dziedzinach. Mogą też mogli korzystać z profesjonalnej informacji zwrotnej przez swoich studiów.

&nbsp

Koszty zarabiać tego stopnia różnią się w zależności od czynników takich jak, gdzie uczeń wybiera do badania, długość życia i rozwiązań programowych. Przyszli studenci powinni zrobić swoje badania, aby wybrać program, który najlepiej odpowiada ich potrzebom.

&nbsp

Po zakończeniu programu, kostiumy, jednostki mogą mieć najbardziej krytycznych elementów potrzebnych do wejścia na murawę: wypełniony portfel i doświadczenie w projektowaniu dla rzeczywistych produkcjach. Kolejnym krokiem może być do zaakceptowania staż w teatrze zdobycia doświadczenia poza otoczeniu szkoły. Absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie w charakterze asystentów poziom wejścia szafa, lub mogą one pracować jako projektantów kostiumów w teatrze wspólnoty. Ponieważ w dalszym ciągu zdobyć doświadczenie, absolwenci mogą przenieść się do większych produkcjach.

&nbsp

Istnieje wiele możliwości, aby studiować kostiumy na całym świecie. Ponieważ ten kierunek studiów jest bardzo praktyczne, uczniowie mogą uczestniczyć większość swoich zajęć na uczelni. Jednakże mogą one znaleźć mogą spotkać się z ich wymaganiami poprzez połączenie klasie i badania on-line. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Projektowanie
 • Projektowanie kostiumów
Kierunki studiów
 • Projektowanie (7)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania