Keystone logo

15 Licencjat Programy w Rozwój produktu 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Studia inżynieryjne○
  • Inżynieria produkcji
  • Rozwój produktu
Kierunki studiów
  • Studia inżynieryjne○ (15)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Licencjat Programy w Rozwój produktu

Licencjat jest licencjackich studiów, zwykle pierwszy stopień nabytych przez specjalistów. To może stać samodzielnie lub być wykorzystywane jako baza wypadowa do pozyskiwania mistrzów i doktorat. Programy licencjackie trwają zwykle od trzech do czterech lat i są wykonywane poprzez połączenie pracy w laboratorium, wykłady i niezależnych badań.

Co to jest Licencjat w rozwoju produktu? Ten stopień często służy jako off-shoot lub uzupełnienie tle marketingowej. Koncentruje się na nadzorowanie ścieżkę produktu trwa od koncepcji do projektowania, marketingu, do pojawienia się na sali sprzedaży. Choć program ten skupia się na stopień często projektowania mody i marketingu, są też dostępne do programów licencjackich konstrukcji produktu w innych obszarach, a te, które podjąć bardziej ogólny.

Korzyści z zdobywając tytuł licencjata w rozwoju produktu ma przede wszystkim do czynienia z elastycznością stopnia za.Program ten stopień obejmuje elementy marketingu, ekonomii, finansów i zarządzania produkcja absolwentów z wykształceniem dobrze zaokrąglone w obszarach związanych z biznesu, sprzedaży i handlu detalicznym.

Koszt Bachelor w rozwoju produktu zależy od której studenci zdecydują się uczestniczyć. Program trwa zwykle cztery lata zakończyć, które powinny być brane pod uwagę podczas określania całkowitych kosztów zdobywając stopień.

Większość absolwentów z tytułem magistra w rozwoju produktu zdecydować się na pracę w dziedzinie handlu detalicznego. Mogą pracować w istniejącej spółce jako nabywcy lub detalicznej manager, lub przejść do pracy dla siebie, jako projektant, dekorator, lub personal shopper. Ponieważ stopień zapewnia dobry przegląd branży detalicznej, absolwenci mają dużą swobodę, jeśli chodzi o kariery są w stanie realizować.

Studia online to świetny sposób, aby uzyskać tytuł licencjata w rozwoju produktu zgodnie z własnym harmonogramem, nawet jeśli już pracują w pełnym wymiarze godzin.Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.