Keystone logo

11 Licencjat Programy w Rozwój zasobów ludzkich 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Studia administracyjne
 • Zasoby ludzkie
 • Rozwój zasobów ludzkich
Kierunki studiów
 • Studia administracyjne (11)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Licencjat Programy w Rozwój zasobów ludzkich

  Licencjat jest solidnym licencjat oznacza, że ​​jedna z powodzeniem zrealizował program nauczania mający na celu dostarczenie studentom podstawowej wiedzy z dziedziny. To rozumienie obejmuje jego metody wiedzy budowlanej, historii i obecnych profesjonalnych najlepszych praktyk. Większość programów licencjackich są przeznaczone do podjęcia czterech do pięciu lat.

  Czym jest Bachelor in Rozwoju Zasobów Ludzkich? Jest to wyspecjalizowana forma stopnia zasobami ludzkimi, która koncentruje się szczególnie na szkolenia pracowników, planowanie sukcesji, mentoring, coaching, a innymi metodami wzmacniania firmę poprzez doskonalenie umiejętności swoich pracowników w zestawie. Ta specjalizacja trwa nacisk poza tradycyjnymi rolami HR, takich jak rozwiązywanie konfliktów i wynajmu, który pomaga przygotować studentów, którzy pragną szkolenia i mentoring role dokładniej niż ogólne programy zrobić.

  Korzyści z zdobywając tytuł licencjata w zakresie rozwoju zasobów ludzkich są dobrze widoczne. Specjalistyczny zajęć i doradzanie w programie mają na celu pomóc studentom w osiągnięciu ich celów. Zajęć gwarantuje, że każdy absolwent ma wszechstronne wykształcenie w mentoringu i coachingu praktyk.

  Koszty Bachelor w Rozwój Zasobów Ludzkich zwykle różnią się trochę od lokalizacji, ale są one konkurencyjne cenowo z innymi stopni. Generalnie, ich koszty odzwierciedlają podstawowe stawki czesnego licencjackich Uniwersytetu.

  Studenci, którzy realizują stopni w rozwoju zasobów ludzkich zazwyczaj wolą pracować bezpośrednio dla przedsiębiorstw w roli HR, które koncentrują się na mentoringu i nauczania, takich jak szkolenia i programy rozwoju zawodowego. znaleźć również wielki sukces w firmach, które specjalizują się w świadczeniu tych usług dla firm jako zewnętrznego dostawcy, w tym personelu i firm PEO.

  studia w zakresie rozwoju zasobów ludzkich są dostępne na różnych uniwersytetach, a jak wiele programów w dziedzinie biznesu, większość szkół oferuje swoje kursy w tej dziedzinie poprzez moduły nauczania online jako alternatywa dla tradycyjnych doświadczeń w klasie. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.