Keystone logo

12 Licencjat Programy w Studia biznesowe Sprzedaż 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Studia biznesowe
  • Sprzedaż
Kierunki studiów
  • Studia biznesowe (12)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Licencjat Programy w Studia biznesowe Sprzedaż

Licencjat jest podana do studentów, którzy ukończyli zajęć na uniwersytecie w licencjackich programu. Program wymaga zwykle studiów stacjonarnych na około cztery lata i na zakończenie semestru kredytów 120. Stopień ten może stanowić pierwszy w ścieżce przez absolwenta szkoły. Może być również stosowany jako przedpokoju do zdobycia satysfakcjonującej pracy.

Z tej podstawowej wiedzy, jednostki mogą się zastanawiać: "Co to jest Licencjat w sprzedaży?" Ten program często koncentruje się na umiejętności i wiedzy potrzebnych, by przekonać konsumentów o wartości produktów lub usług. Kursy zapewniają praktyczne, techniczne i teoretyczne metody rozwiązywania bieżących problemów handlowych. Pacjenci mogą obejmować teorię marketingu, wykorzystania technologii i mediów cyfrowych, etyki sprzedaży i relacji konsumenckich. Program może obejmować kilka metod wpływania na zmiany społeczne i różne metody prowadzenia działalności gospodarczej.

Badanie sprzedaży zapewnia osobom z fundamentów niezbędnych do opracowania nowatorskich technik i silnej metodologii. Ci studenci mogą wykorzystać swoje umiejętności rozwijające planowania, logistyki, psychologii konsumenta, i negocjacji. Inne korzyści to dostęp do instruktorów i specjalistów z doświadczeniem w wielu aspektach branży sprzedaży.

Koszt czesnego i opłat związanych z uczestnictwem w tym programie mogą być bardzo różne z jednej szkoły do ​​drugiej. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do szkół w różnych krajach. Zainteresowane osoby powinny skontaktować szkół bezpośrednio konkretnych informacji.

Oferty pracy obejmują te z tytułów takich jak Sales Development Przedstawiciela, spełnienie Sales Specialist, Lider Sprzedaży Reklamy i specjalista ds. Są dostępne w organizacjach prywatnych i publicznych Te pozycje.Firmy ubezpieczeniowe, agencje usługi finansowe, produkcyjne i farmaceutycznych firm i branż technologicznych wszystkie wymagają usług przedstawicieli handlowych.

Jeśli są Państwo zainteresowani dodatkowymi informacjami na temat tego stopnia licencjata, sprawdź opcje z programu aukcji poniżej. Skorzystaj z formularza ołowiu, aby uzyskać więcej informacji. Po pierwsze, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.