Keystone logo

11 Licencjat Programy w Zdrowie środowiskowe 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Nauki o środowisku
 • Zdrowie środowiskowe
Kierunki studiów
 • Nauki o środowisku (11)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

   Licencjat Programy w Zdrowie środowiskowe

   Wiele osób wybrać licencjat w Środowiska programu zdrowia, ponieważ obejmuje wiele dyscyplin. Stopień ten przygotowuje studentów do wymogów technicznych i zawodowych karier, które są dedykowane do ochrony zdrowia ludzkiego i środowiska.

   Co to jest Bachelor in Environmental Health? Stopień jest dla studentów, którzy planują karierę w bioterroryzmu, przepisami ochrony środowiska, oceny ryzyka, toksykologii i badań. Nacisk kładzie się na budowanie i wzmacnianie solidne podstawy naukowe. Uczestnicy programu są aktywnie zaangażowani w ogólnej jakości środowiska w społeczności i zapobiegania chorób związanych z czynnikami środowiskowymi. Studenci również dowiedzieć się skutecznych metod analizy, oceny, kontroli i eliminacji zagrożeń dla zdrowia i związane szkodliwych zagrożeń.

   Te programy i badania są korzystne dla tych, którzy chcą rozwijać swoje kariery albo lub dowiedzieć się na wyższym poziomie edukacji.Kursy mogą być różne, ale przede wszystkim od centrum nauk podstawowych, badań behawioralnych i społecznych, literatury, nauk humanistycznych i matematyki. Zajęć zawiera chemii, biologii, geologii i fizyki.

   Instytucje mają różne koszty dla tego programu, który trwa trzy do czterech lat, aby zakończyć. Każdy zainteresowany zdobywając dyplom powinien skontaktować poszczególne uczelnie o opłaty za kurs i koszty rejestracji oraz w celu zapewnienia, że ​​program spełnia swoje cele.

   Po indywidualnej uzyskuje stopień ochrony środowiska zdrowia, mogą znaleźć pracę w wielu karier. Oferty pracy są obfite, w tym pracujących dla agencji rządowych, firm konsultingowych, środowiska, przemysłu prywatnego i przedsiębiorstw non-profit. Absolwenci są przygotowani do takich zawodów, jak specjalistów ochrony środowiska, bezpieczeństwa pracy i specjalistów higienistki przemysłowych.W tych możliwości, osoby są odpowiedzialne za konsultacji, edukacji i egzekwowania w odniesieniu do lokalnych, stanowych i federalnych przepisów, ustaw i rozporządzeń.

   Zainteresowane osoby powinny podjąć niezbędne kroki w kierunku realizacji ich stopnia w dziedzinie zdrowia środowiskowego. Nasza bogata baza danych jest idealnym punktem wyjścia dla studentów, aby rozpocząć odkrywanie swoich wyborów, zarówno geograficznie, jak i edukacyjnym. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.