Keystone logo

93 Licencjat Programy w Ekonomika Statystyka 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Ekonomika
  • Statystyka
Kierunki studiów
  • Ekonomika (93)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Licencjat Programy w Ekonomika Statystyka

Stopnie licencjackie są przyznawane po ukończeniu 120 semestr kredytów. Zazwyczaj trwa studentów o czterech latach koncentrowała badania, aby zakończyć. W ramach tego stopnia, studenci uczestniczą w ogólnych kursów edukacyjnych i spędzić resztę czasu na zajęciach o szczególnym znaczeniu dla głównych. Te tytuły są często wymagane, zanim osoby mogą uzyskać dostęp do pożądanych zawodów.

Co to jest licencjackie w statystyki? Główną może mieć szeroki zakres zawierający zasady matematyki i wielu technik stosowanych w statystyce. Kursy podstawowe skupi się na matematyce, matematyka, statystyka matematyczna, matematyka i przedmioty związane. Inne tematy takie, finansów, ekonomii, analizy rynku towarem, statystyk przemysłowych, statystyk polityki publicznej i innych, na podstawie preferencji kariery studenta.

Istnieje kilka istotnych korzyści dostępne dla osób, które zarabiają stopień tego licencjata.Często są one w stanie przenieść bezpośrednio do zaspokojenia pozycji zawodowej. Z wiedzy akademickiej, absolwenci mogą uznać, że ich możliwości pracy są bardziej zróżnicowane i bardziej opłacalne niż rówieśnicy bez samego wykształcenia.

Koszty związane z tym programem może różnią się znacznie od jednej szkoły do ​​drugiej, a zwłaszcza w skali międzynarodowej. Przyszli studenci powinni zapoznać ich możliwości kontaktując się bezpośrednio do szkół.

Po ukończeniu studiów, jednostki mogą naturalnie szukać pozycji jak statystyków. Jednakże, istnieje wiele możliwości dostępnych. Są to prace w testowaniu i ocenie produktów próbnej w branżach takich jak firmy motoryzacyjnej, farmaceutycznej i oprogramowania. Niektórzy absolwenci znajdują pracę pracy na stanowiskach rządowych, agencji ochrony środowiska i obrony narodowej. Zakres możliwości jest bardzo szeroki i pozwala na wiele osobistego wyboru.

Jeśli jesteś zainteresowany dowiedzieć się więcej na temat tego programu i jego możliwości kariery, spójrz na listingu programu i towarzyszących form ołowiu. Aby znaleźć szkoły odpowiednie do sytuacji, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.