Keystone logo

16 Licencjat Programy w Stosunki międzynarodowe 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Nauki społeczne
 • Stosunki międzynarodowe
 • Stosunki międzynarodowe
Kierunki studiów
 • Nauki społeczne (16)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Licencjat Programy w Stosunki międzynarodowe

  Kraje współdziałają ze sobą politycznie, ekonomicznie i społecznie. Ich relacje są niezwykle skomplikowane, zanurzone w gęstym historii konfliktu i negocjacji. Licencjat w Spraw Międzynarodowych pomoże zrozumieć te relacje i dostarczy Ci wielu uniwersalnych umiejętności.

  Co to jest Bachelor in International Affairs? Oprócz studiowania, jak kraje interakcji, można także skorzystać z kursów w historii, geografii, ekonomii, języka i nauk politycznych. Stosunki międzynarodowe jest taki szeroki temat, studenci są zazwyczaj wymagane, aby wybrać koncentracji, takich jak kultur porównawczych lub ekonomii politycznej. Studenci są często oczekuje na studia za granicą lub uzyskać staże w ośrodkach rządowych.

  Jest kilka, które rzeczywiście wymagają kariery magistra stosunków międzynarodowych, ale to nie znaczy, pracodawcy będą doceniać swoje wykształcenie.Wręcz przeciwnie, umiejętności można nabyć z programu przygotować do wielu zawodów. Znalezienie lukratywnego stanowiska pracy jest znacznie mniej trudne, gdy nabywają stopień.

  Większość programów wziąć cztery lata zakończyć, choć masz szanse ukończyć wcześnie. Koszt wykształcenia może być wysoka lub niska, w zależności od tego, gdzie wybrać się zapisać. Przed zastosowaniem się do programu, należy badania czesne, aby sprawdzić, czy można sobie pozwolić, aby uczestniczyć.

  Jeśli chcesz umieścić swoją wiedzę o polityce zagranicznej w użyciu, można rozpocząć karierę jako specjalista służby zagranicznej, adwokat praw człowieka, lub dyplomaty. Jak wiele można przekazać nabyte umiejętności, istnieje wiele innych możliwości zawodowych również dostępne. Wielu studentów pracuje w finansach, marketingu i edukacji. Istnieje wielu pracodawców, którzy mogą znaleźć swoje badania i umiejętności analityczne, aby być cenne.

  Sprawy międzynarodowe programy oferowane są przez międzynarodowych uniwersytetów na całym świecie. Istnieją także opcje internetowe dostępne. Jeśli jesteś gotowy, aby kształcić się na temat zawiłości politycznych i społecznych, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.