Keystone logo

36 Licencjat Programy w Dziennikarstwo i komunikacja masowa Studia telewizyjne 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Dziennikarstwo i komunikacja masowa
  • Studia telewizyjne
Kierunki studiów
  • Dziennikarstwo i komunikacja masowa (36)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Licencjat Programy w Dziennikarstwo i komunikacja masowa Studia telewizyjne

Stopień licencjata jest zazwyczaj pierwszym wykształcenie studenci realizować. Zapewnia podstawy, które są korzystne dla swojej kariery. Po ukończeniu studiów, możesz zacząć pracować nad kariery lub kontynuować swoją edukację z programu mistrzem 's.

Co jest Bachelor Studies telewizyjne? Studiujących telewizji zazwyczaj są zainteresowani krytycznym stronie medium, ale możliwe jest również do prowadzenia produkcji, zdobywając dyplom studiów telewizyjnych. Kursy obejmują teorię filmu, studia krytyczne oraz interakcji publiczności. Dokładne badanie historii telewizji i filmie powinny być również objęte. Ponieważ jest to program na poziomie licencjata i nieco bardziej ogólnego, studenci mogą zwykle specjalizują się więcej po ukończeniu studiów.

Przemysł rozrywkowy jest niezwykle duże i zamożne pola. Studenci uczą się, że telewizor będzie korzystać przez wprowadzenie tej branży.Są one wyposażone w wiedzę i umiejętności, których potrzebują, aby stworzyć bardzo dochodową karierę dla siebie.

Koszt czesnego za zapisaniem się na studia licencjackie w Studiów Telewizyjnych zależy od wielu czynników. Szkoły i program będzie wpływać na koszty, ale nawet państwo decyduje się na studia w odegra rolę. Przed zapisaniem, badania wszystkie opcje ostrożnie.

Telewizja i film są formy sztuki współpracy. Oznacza to, istnieją dziesiątki różnych rzemiosł i nauk pochodzących ze sobą w kierunku jednego celu. Absolwenci mają wiele opcji do kariery, zwłaszcza jeśli wybiorą strony produkcyjnej studiów. Obszary te obejmują scenografia, scenopisarstwa, reżyserii, projekt oświetlenia, costuming, makijaż, fotografia kierunek, prop tworzenia, produkcji, efektów specjalnych i innych. Jeśli zdecydujesz się kontynuować krytyczną strony, istnieją także liczne miejsca pracy w dziennikarstwie, krytyki i edukacji.

Telewizja to niezwykle interesujące pole badań.Zainteresowani studenci nie będą rozczarowani. Plus, tak wiele zastosowań, może być bardzo korzystne, po ukończeniu studiów. Aby zacząć, szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.