Keystone logo

21 Licencjat Programy w Szkolenia pilotów 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Lotnictwo
 • Szkolenia pilotów
Kierunki studiów
 • Lotnictwo (21)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Licencjat Programy w Szkolenia pilotów

  Po ukończeniu szkoły średniej większość studentów jest gotowa do podjęcia studiów licencjackich. To licencjackie wyróżnienie akademickie zapewnia lepsze zrozumienie określonego obszaru studiów. Ukończenie tego programu studiów może potrwać od trzech do pięciu lat.

  Co to jest licencjat w szkoleniu pilotów? Jest to program przeznaczony do nauczania studentów, jak pilotować samoloty. Niektóre uniwersytety mogą oferować szkolenia pilotażowe dla samolotów lub śmigłowców. Duża część szkolenia obejmuje praktyczne doświadczenie w lotach i korzystanie z symulatorów lotu. Przed wyruszeniem do kokpitu uczeni mogą wymagać ukończenia wymaganych kursów, takich jak operacje lotnicze, wyniki samolotów, analiza techniki lotów, bezpieczeństwo lotów, fizjologia lotu, nawigacja krajowa i międzynarodowa, zarządzanie zasobami załogi, prawo lotnicze i zaawansowane systemy śmigłowców.

  Piloci muszą być wykwalifikowanymi liderami, decydentami i menedżerami zasobów, więc nie jest zaskoczeniem, że ten tytuł licencjata pomaga uczniom poprawić te umiejętności. Dzięki umiejętnościom przywódczym, decyzyjnym i zarządzaniu regresem absolwenci stają się bardziej konkurencyjnymi kandydatami i mają większą szansę na odniesienie sukcesu w życiu osobistym.

  Koszt licencjata w szkoleniu pilotów może się znacznie różnić. Po części zależy to od szkoły i czasu trwania programu. Najlepszym sposobem na oszacowanie jest bezpośredni kontakt z uniwersytetami.

  Najbardziej oczywistą karierą dostępną dla absolwentów studiów licencjackich w pilotażu jest pilot. Jednak ta kariera może być różnorodna. Niektórzy uczniowie przechodzą do pilotowania komercyjnych odrzutowców, statków powietrznych, prywatnych samolotów i śmigłowców rolniczych. Inne możliwości kariery obejmują badaczy ds. Bezpieczeństwa lotów, menedżerów programów lotniczych, stażystów operacyjnych, specjalistów ds. Operacji, inspektorów ds. Utrzymania kontrolerów i planistów lotniczych. Uczeni mogliby nawet wykorzystać ten stopień jako krok do dalszej edukacji.

  Studenci mogą zapisać się na studia licencjackie w szkołach pilotażowych na uniwersytetach na całym świecie lub w ramach programu online. Aby dowiedzieć się więcej, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.