Keystone logo

86 Licencjat Programy w Studia technologiczne Sztuczna inteligencja 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Studia technologiczne
 • Sztuczna inteligencja
Kierunki studiów
 • Studia technologiczne (86)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Licencjat Programy w Studia technologiczne Sztuczna inteligencja

  Tytuł licencjata jest pomaturalnym programem akademickim, który zazwyczaj kończy się w ciągu trzech do pięciu lat. Studenci, którzy chcą wziąć udział w programie dla absolwentów lub zawodowców, zazwyczaj muszą mieć tytuł licencjata. Przyznany stopień może być nazywany Bachelor of Arts lub Bachelor of Science w zależności od kierunku studiów i liczby wymaganych punktów.

  Czym jest licencjat w sztucznej inteligencji? Ten stopień przygotowuje studentów do opracowania aplikacji sztucznej inteligencji, takich jak rozpoznawanie mowy, rozpoznawanie twarzy i tłumaczenie językowe. Obszary studiów mogą obejmować eksplorację danych, zaawansowaną matematykę, inżynierię i robotykę. Doświadczenie capstone lub staż uzupełnia wiele programów i przygotowuje studentów do kariery i studiów magisterskich.

  Zdobycie tytułu licencjata z zakresu sztucznej inteligencji może rozwinąć silne umiejętności analitycznego myślenia i umiejętności rozwiązywania problemów, z korzyścią dla absolwentów osobiście i zawodowo. Absolwenci mogą również rozwijać biegłość w eksploracji danych i analizach, które otworzą drzwi w różnych gałęziach przemysłu.

  Koszt studiów licencjackich zależy od wybranej szkoły i długości studiów. Uczniowie powinni zbadać lub skontaktować się z potencjalnymi szkołami, aby upewnić się, że mają potrzebne informacje.

  Posiadanie tytułu licencjata ze sztucznej inteligencji może otworzyć drzwi do nowych i ekscytujących ścieżek kariery. Możliwe prace to specjalista ds. Danych, specjalista ds. Uczenia maszynowego lub inżynier informatyk. Ktoś, kto lubi naukę, może szkolić innych, aby rozwijać i używać sztucznej inteligencji lub może chcieć uczyć na poziomie średnim lub wyższym. Inną alternatywą jest praca w sprzedaży dla firm, które sprzedają aplikacje sztucznej inteligencji konsumentom. Jest to rozwijająca się dziedzina, więc miejsca pracy mogą stać się dostępne za kilka lat, które dziś nie istnieją.

  Przyszli studenci mogą ubiegać się o stopień licencjata ze sztucznej inteligencji na uniwersytecie lub w Internecie. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.