Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 46 Licencjat w Sztuka kulinarna 2023/2024

46 Licencjat Programy w Sztuka kulinarna 2023/2024

Przegląd

Licencjat jest trzy lub cztery lata, że ​​oznaczenie akademicki przygotowuje studentów do pracy w danej branży lub dziedzinie studiów. Programy studiów obejmują najbardziej licencjackie uczelni około 40 kursów semestralnych i wymaga 120 punktów, aby zakończyć.

Tylko to, co jest licencjat w Sztuki Kulinarnej? Program ten trwa zazwyczaj około cztery lata, i obejmuje kompleksowe badania podstawowych i zaawansowanych umiejętności niezbędnych do kariery w świecie kulinarnym. Oprócz doskonalą swoje umiejętności kulinarne, ten kurs studiów zapewnia studentom solidne podstawy biznesowe. Tematy takie jak finanse, marketing i zrównoważonych praktyk biznesowych często są badane i w praktyce. Dodatkowe tematy studiów często obejmują dania kuchni międzynarodowej, żywienia i warunków sanitarnych.

Uczniowie, którzy z powodzeniem zdobywać tytuł licencjata w Sztuki Kulinarnej są zazwyczaj w stanie dowodzić wyższe pensje niż ich nie-stopnia holdingowych odpowiedników.Są również w stanie realizować bardziej zaawansowane stopnie w dziedzinie kulinarnej, w razie potrzeby.

Nie ma ustalonej koszt uzyskania licencjata w Sztuki Kulinarnej. Przeciwnie, koszty programów sztuki kulinarnej różni się w zależności od takich czynników, jak długość programu, prestiżu szkoły i regionu geograficznego lub kraju, przez który program jest oferowany.

Licencjat w Culinary Arts autorskich są przygotowani do pracy w szerokim zakresie stanowisk w kulinarnych i gastronomicznych przemysłu. Niektórzy absolwenci przejść do pracy szefów kuchni, kucharzy, szefów kuchni, kucharzy sous ciastkarskich i instruktorów gotowania. Inni mogą znaleźć pracę jako pisarzy żywności, hurtowni spożywczych, deweloperów produktu, właścicieli restauracji i sommelierów, wśród innych pozycji.

Jeśli licencjackie w Sztuki Kulinarnej brzmi jak coś chcesz osiągnąć, wykorzystuje bogate i globalnego katalogu Masterstudies "powiązanych programów i użyć formularza ołowiu pomóc znaleźć jeden dobrze nadaje się do Twoich potrzeb i pragnień. Istnieje wiele programów sztuki kulinarnej oferowane na całym świecie, więc szukać programu poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem wstępu szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Nauka o żywności i napojach
  • Sztuka kulinarna
Kierunki studiów
  • Nauka o żywności i napojach (46)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania