Keystone logo

28 Licencjat Programy w Technologia mediów 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Dziennikarstwo i komunikacja masowa
 • Media
 • Technologia mediów
Kierunki studiów
 • Dziennikarstwo i komunikacja masowa (28)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Licencjat Programy w Technologia mediów

  Licencjat jest zwykle najwyższa nagroda przyznana w edukacji licencjackich. Absolwenci tego programu mogą albo przenieść do pozycji zawodowej lub zdecydować się na pracę w kierunku dalszych nagród akademickich. Program studiów trwa zazwyczaj około czterech lat, aby zakończyć; Absolwenci uzyskują 120 kredytów semestr w wybranych dziedzinach nauki.

  Co to jest Licencjat w Technologii Mediów? Program ten koncentruje się na zapewnieniu podstaw w technologii stosowanej w systemach cyfrowych mediów. Są to technologie stosowane w analizie mediów, produkcji mediów interaktywnych, dystrybucji treści cyfrowych oraz generowanie interaktywnych mediów. Na ukończeniu studiów studenci zrozumieć różne systemy sprzętowe i programowe używane do obsługi mediów cyfrowych. Absolwenci są w stanie opracować projekty mediów cyfrowych.

  Z naciskiem na kreatywność i produkcji, w tym programie zajęć przygotowuje studentów zarówno z praktycznego założenia w elektroniki, informatyki, mediów i technologii cyfrowej, a koncentrując się na kreatywnym tworzeniu programów, treści, grafiki i mediów. Absolwenci są przygotowani do udziału w realizacji i ekscytujące kariery w ciągle zmieniającej się branży medialnej.

  Koszty udziału w programie tym licencjackiego może zmieniać się od jednej do drugiej szkoły, zwłaszcza te szkoły znajdują się w różnych krajach. Szczegółowe informacje dotyczące czesnego, zainteresowane osoby powinny skontaktować się z szkoły ich wyboru.

  Cyfrowy przemysł medialny szybko się zmienia i rozwija. Nie ma obecnie duże zapotrzebowanie na osoby, które mogą twórczo zapewnić rozwój Internetu, gier i systemów informacyjnych.Absolwenci tego programu można znaleźć kariery z największych firm medialnych, firm internetowych i firm multimedialnych. Stanowiska pracy obejmują Digital Media Specialist, Digital Content Producer, Digital kampanii Specialist, produkcji audiowizualnej Specjalista, Dyrektor treści cyfrowych i mediów, i Marketing Manager. Praca obiecują ekscytujące i ciągle zmieniające się doświadczenia z pracy.

  Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w tym programie, sprawdzić opcje szkolnictwa w wykazie programów. Użyj przewagi formy skontaktować szkoły. Aby uzyskać więcej informacji, jest to wygodne, aby szukać programu poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem wstępu szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.