Keystone logo

19 Licencjat Programy w TESOL 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Edukacja
 • Nauczanie
 • TESOL
Kierunki studiów
 • Edukacja (19)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Licencjat Programy w TESOL

  Jeśli ukończyłeś szkołę średnią i zastanawiasz się, co jest dalej, możesz rozważyć zapisanie się na studia licencjackie. Ten stopień jest okazją do zdobycia bardziej dogłębnej wiedzy na temat dziedziny, która Cię interesuje. Absolwent programu licencjackiego często ma większe zapotrzebowanie na dobrą pracę. Może również służyć jako odskocznia do magistra.

  Czym jest licencjat w TESOL? Tytuł w TESOL lub Nauczanie języka angielskiego dla osób mówiących w innych językach, przygotowuje absolwentów do oceny metod uczenia się, określenia cech nabywania języka i zastosowania strategii uczenia się do praktycznej edukacji. Możesz wziąć udział w kursach dotyczących badań, kultury, rozwoju języka i teorii języka w języku angielskim. Szkoły często zapewniają także możliwości uczenia się i obserwacji uczniów.

  Z licencjatem w TESOL możesz poprawić swoją własną znajomość języka angielskiego. Inne umiejętności, które mogą uzyskać absolwenci TESOL obejmują umiejętność analizowania sytuacji i stosowania rozwiązań, umiejętności przydatnych w wielu zawodach.

  Koszty licencjata w TESOL będą w dużym stopniu zależeć od wybranej przez ciebie szkoły, jej lokalizacji oraz ustalonego czesnego i opłat. Porównaj instytucje, aby mieć pewność, że wybierasz tę, która może zapewnić potrzebne wykształcenie.

  Z licencjatem w TESOL oczywistą karierą jest bycie nauczycielem języka angielskiego, ale są inne możliwości. Możesz zostać programistą, konsultantem biznesowym, specjalistą od multimediów lub bibliotekarką. W sektorze publicznym istnieją miejsca pracy dla pracowników socjalnych i osób związanych z uchodźcami, posiadających stopnie naukowe TESOL. Szkoły publiczne i prywatne potrzebują nauczycieli TESOL, aby służyli jako specjaliści językowi.

  Jest wiele miejsc, w których możesz zdobyć tytuł licencjata w TESOL. Jeśli potrzebujesz elastycznej opcji, są kursy online. Możesz także chodzić do szkół na całym świecie. Jeśli jesteś gotowy, aby zrobić pierwszy krok, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.