Keystone logo

39 Licencjat Programy w Ubezpieczenia 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Ekonomika
 • Ubezpieczenia
Kierunki studiów
 • Ekonomika (39)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

   Licencjat Programy w Ubezpieczenia

   Zdobywając tytuł licencjata w zakresie ubezpieczeń jest doskonałą okazją dla osób, które chcą przygotować się do dynamicznego kariery w branży ubezpieczeniowej. Jest to atrakcyjna droga do poznawania różnych rodzajów ubezpieczeń, różne miejsca pracy dostępne w branży i przygotowanie do egzaminów licensure krajowych. Studenci uzyskaniu tytułu ubezpieczeń może stać się specjalistami w zakresie zarządzania ryzykiem i branży ubezpieczeniowej, agencji rządowych i organizacji non-profit.

   Co to jest licencjat w ubezpieczeniach? Ten stopień przygotowującym uczniów z podstawowej wiedzy na sukces, takie jak zrozumienie, jak zarządzanie ryzykiem i finansowane w świecie biznesu. Badania koncentrują się na życie i ubezpieczeń zdrowotnych, ubezpieczeń osobowych, ubezpieczeń gospodarczych, prawa ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem. Uczestnicy programu będą również dowiedzieć się o pomoc osobom fizycznym i przedsiębiorstwom zarządzanie ryzykiem wobec dużych strat i przewidywalnych problemów.

   Istnieją liczne powody, dla których ludzie decydują się realizować stopnia Bachelor w ubezpieczeniach. Na przykład, program uczy się różnych umiejętności, takich jak analitycznego myślenia, analizy ilościowej, budowania zespołu i innowacyjnego rozwiązywania problemów. Studenci mogą przewidzieć odkrywania zasad i strategii zarządzania wszystkimi aspektami branży ubezpieczeniowej.

   Koszty programowe różnią się w zależności od instytucji, a stopień trwa zwykle od trzech do czterech lat, aby zakończyć. Osoby te muszą dokładnie badania szkół, aby upewnić się, że program wpisuje swoje cele.

   Absolwenci tego programu są w coraz bardziej konkurencyjnym popytem na karierze w branży ubezpieczeniowej, a może stać się aktuariuszy, agentów lub pośredników, zarządzania ryzykiem korporacyjnym, planistów nieruchomości, przedstawicieli terenowych i badaczy oszustw ubezpieczeniowych. Inne możliwości to miejsca pracy jak likwidatorów szkód, środków kontroli strat, handlowców walutowych, ubezpieczycieli i zarządzania ryzykiem.Uczniowie rozwijają wspaniały wgląd w to, czego potrzeba, aby stać się profesjonalistą, ubezpieczenia, koncentrując się na dedykowanych zasad etyki i odpowiedzialności społecznej.

   Wiele międzynarodowych możliwości programu istnieje z szerokiej gamy uczelni. Zajęcia online są idealnym rozwiązaniem dla osób, które mieszkają w odległych obszarach na całym świecie. Alternatywne rozwiązania oparte na sieci Web zaspokoić uczniów, którzy wymagają elastycznego harmonogramu. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.