Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 54 Licencjat w Ubezpieczenia 2023

54 Licencjat Programy w Ubezpieczenia 2023

Przegląd

Zdobywając tytuł licencjata w zakresie ubezpieczeń jest doskonałą okazją dla osób, które chcą przygotować się do dynamicznego kariery w branży ubezpieczeniowej. Jest to atrakcyjna droga do poznawania różnych rodzajów ubezpieczeń, różne miejsca pracy dostępne w branży i przygotowanie do egzaminów licensure krajowych. Studenci uzyskaniu tytułu ubezpieczeń może stać się specjalistami w zakresie zarządzania ryzykiem i branży ubezpieczeniowej, agencji rządowych i organizacji non-profit.

Co to jest licencjat w ubezpieczeniach? Ten stopień przygotowującym uczniów z podstawowej wiedzy na sukces, takie jak zrozumienie, jak zarządzanie ryzykiem i finansowane w świecie biznesu. Badania koncentrują się na życie i ubezpieczeń zdrowotnych, ubezpieczeń osobowych, ubezpieczeń gospodarczych, prawa ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem. Uczestnicy programu będą również dowiedzieć się o pomoc osobom fizycznym i przedsiębiorstwom zarządzanie ryzykiem wobec dużych strat i przewidywalnych problemów.

Istnieją liczne powody, dla których ludzie decydują się realizować stopnia Bachelor w ubezpieczeniach. Na przykład, program uczy się różnych umiejętności, takich jak analitycznego myślenia, analizy ilościowej, budowania zespołu i innowacyjnego rozwiązywania problemów. Studenci mogą przewidzieć odkrywania zasad i strategii zarządzania wszystkimi aspektami branży ubezpieczeniowej.

Koszty programowe różnią się w zależności od instytucji, a stopień trwa zwykle od trzech do czterech lat, aby zakończyć. Osoby te muszą dokładnie badania szkół, aby upewnić się, że program wpisuje swoje cele.

Absolwenci tego programu są w coraz bardziej konkurencyjnym popytem na karierze w branży ubezpieczeniowej, a może stać się aktuariuszy, agentów lub pośredników, zarządzania ryzykiem korporacyjnym, planistów nieruchomości, przedstawicieli terenowych i badaczy oszustw ubezpieczeniowych. Inne możliwości to miejsca pracy jak likwidatorów szkód, środków kontroli strat, handlowców walutowych, ubezpieczycieli i zarządzania ryzykiem.Uczniowie rozwijają wspaniały wgląd w to, czego potrzeba, aby stać się profesjonalistą, ubezpieczenia, koncentrując się na dedykowanych zasad etyki i odpowiedzialności społecznej.

Wiele międzynarodowych możliwości programu istnieje z szerokiej gamy uczelni. Zajęcia online są idealnym rozwiązaniem dla osób, które mieszkają w odległych obszarach na całym świecie. Alternatywne rozwiązania oparte na sieci Web zaspokoić uczniów, którzy wymagają elastycznego harmonogramu. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Ekonomika
  • Ubezpieczenia
Kierunki studiów
  • Ekonomika (54)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania