Keystone logo

17 Licencjat Programy w Usługi budowlane 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Budownictwo
 • Usługi budowlane
Kierunki studiów
 • Budownictwo (17)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Licencjat Programy w Usługi budowlane

  Licencjata jest stopień uzyskane z college'u lub na uniwersytecie. Zazwyczaj zakończone w ciągu czterech lat, to dyplom oznacza, że ​​student ma sprawny zrozumienia ich zajęć.

  Czym jest Bachelor in Building Services? Usługi budowlane zawiera elementy inżynierii mechanicznej, inżynierii elektrycznej, wodno-kanalizacyjnych i zdrowia publicznego. W trakcie studiów studenci często uczą wiele elementów, jak zbudować budynek, w tym projektowanie, materiały pozyskiwania i zarządzania projektami. Kursy mogą obejmować takie tematy jak wykrywania pożaru i ochrony, dostaw energii, ochrony odgromowej, linii komunikacyjnych i dostaw energii elektrycznej i dystrybucji. Studenci mogą wybrać dodatkowe zajęcia, takie jak obróbka drewna czy rzeźba nauczyć się umiejętności modelowania.

  Największą korzyść zdobywając tytuł licencjata w budownictwie Usługi jest nabycie wielu praktycznych umiejętności, które mogą być bezpośrednio zastosowane do pracy.Zakończenie tego stopnia może prowadzić do wysokiego szansę zarabiania lukratywną pracę.

  Koszt licencjat mogą się różnić w zależności od typu szkoły, od lokalizacji szkoły, a czas potrzebny student, aby zakończyć program. Skontaktuj się z college'u lub uniwersytetu do wyboru więcej informacji na temat kosztów programu.

  Uczniowie, którzy zdobędą tytuł licencjata w budownictwie mogą cieszyć karierę w różnych dziedzinach. Budowa, ochrony środowiska, technologia elektryczna i ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja są szybko rosnące przemysłowa wiele możliwości dla osób z tytułem licencjata. Niektóre zadania mogą obejmować opracowanie nowych metod oszczędzania energii na budowę, nadzór budowy struktur lub specjalizującą się w projektowaniu i rozwoju systemów elektrycznych w budynkach. Wiele z tych karier oferują wyjątkowe wyzwania i wiele możliwości rozwoju. Niektóre z tych firm ma potencjał, aby być bardzo lukratywne.

  Ubieganie się o licencjat w budownictwie można dokonać online w ciągu kilku prostych krokach. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.