Keystone logo

5 Licencjat Programy w Języki Włoski 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Języki
 • Włoski
Kierunki studiów
 • Języki (5)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Licencjat Programy w Języki Włoski

  Licencjat w języku włoskim da uczniowi wysoko rozwiniętą opanowanie języka włoskiego, a także znaczną wiedzę na temat historii i kultury Włoch. Trzyma poziom w tej dziedzinie może pomóc przygotować się do różnych powiązanych kariery, lub gotowy za awans do programu magisterskiego.

  Być może zastanawiasz się, co to jest licencjackie w języku włoskim? Ten program jest o cztery lata w długości i zwykle obejmują dwa lata kształcenia ogólnego zajęć obejmujących różne tematy. Górny poziom zajęć związanych z głównych tematów w sobie zawiera włoskiego słownictwa, gramatyki, kompozycji i rozmowy. Literatura włoska i kino, a także przedmioty związane z kulturą i cywilizacją kraju Włoszech, są również typowo częścią programu nauczania. Wiele uniwersytetów oferuje także naukę za granicą doświadczenie we Włoszech.

  Studenci realizować tytuł licencjata w języku włoskim z różnych powodów.To może być bardzo przydatne dla tych kariery planowania w stosunkach międzynarodowych, historii sztuki, lub lingwistyki. Ponadto, włoski jest czwartym najczęściej używanym językiem zagranicznej w amerykańskich domach, za pomocą US Census Bureau badania 2000. Jest to jeden z najbogatszych demokracji na świecie, co ważne dla międzynarodowego biznesu.

  Istnieje wiele czynników, które wpływają na koszty związane z uzyskaniem stopnia licencjata w języku włoskim, w tym czas trwania programu. Pamiętaj, aby dokładnie badać szkoły, aby zapewnić, że spełnia wszystkie Twoje potrzeby przed zapisaniem w dowolnym programie.

  Absolwenci Bachelor we włoskim programie mogą zwiedzić wiele różnych ścieżek kariery. Niektóre opt stać tłumacze lub tłumacze, podczas gdy inni zwiedzać pozycje jak analityków zarządzania lub biur podróży. Jeszcze inni wybrać do prowadzenia zaawansowanych badań naukowych w tej dziedzinie, dalsze doskonalenie ich znajomości języka włoskiego, historii i kultury.

  Istnieją opcje międzynarodowych i online klasy oferowane do Bachelor w języku włoskim. Aby rozpocząć korzystanie z kursu, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.