Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 162 Licencjat w Sądownictwo karne 2023

162 Licencjat Programy w Sądownictwo karne 2023

Przegląd

Zdobywając tytuł licencjata w sprawach karnych jest to doskonała okazja dla studentów, aby uzyskać solidne podstawy systemu prawa karnego. Osoby, nauczyć się umiejętności, które pozwolą im wykonać kolejny krok w ich karierze.

Co to jest Bachelor in Criminal Justice? Stopnia w sprawach karnych łączy tradycyjną naukę kryminologii i zachowań przestępczych z nowoczesnych i praktycznych umiejętności, takich jak medycyna sądowa, mapowania przestępczości i pisania raportów. To wyposaża uczniów z podstawowej wiedzy na sukces, takie jak bezpieczeństwo zrozumienia, cyberprzestępstw, zarządzania, instytucjonalnej opieki zdrowotnej i człowieka. Badania koncentrują się na rozwijaniu umiejętności, aby stać się skutecznym liderem, koncentrując się na aktualnych trendów, które wpływają na pole sprawiedliwości karnej. Uczestnicy programu będą również dowiedzieć się o wymiaru sprawiedliwości wobec nieletnich, etyki, procedur policyjnych, prawo, finanse, różnorodności i administracji polityki.

Istnieją liczne powody, dla których ludzie decydują się zdobyć tytuł licencjata w sprawach karnych.Na przykład, program, ujawniono różne zdolności zadanie dostarczyć przydatnych nowoczesnych technik dni. Studenci mogą przewidywać badanie procesu oskarżenia, analizy statystyczne, metody badawcze i bezpieczeństwa granic.

Koszty programowe różnią się w zależności od instytucji, a stopień trwa zwykle od trzech do czterech lat, aby zakończyć. Osoby te muszą dokładnie badania szkół, aby upewnić się, że program wpisuje swoje cele.

Istnieją liczne ścieżki kariery dla absolwentów tego programu. Mogą one znaleźć się w coraz bardziej konkurencyjnym popytem na bezpieczeństwo wewnętrzne kariery, bezpieczeństwa publicznego, korekt i egzekwowania prawa. Inne możliwości to miejsca pracy w sytuacjach kryzysowych, prowadzonych spraw, doradztwa, zarządzania, probacji i warunkowego zwolnienia. Uczniowie rozwijają wgląd w rozwiązywaniu kwestii prawa karnego nowoczesne, takie jak starzenie się populacji osadzonych i dramatycznego wzrostu liczby więźniów, poprzez skupienie się na dedykowanym systemie etyki.

Wiele międzynarodowych możliwości programu istnieje z szerokiej gamy uczelni. Zajęcia online są idealnym rozwiązaniem dla osób, które mieszkają w odległych obszarach na całym świecie. Alternatywne rozwiązania oparte na sieci Web zaspokoić uczniów, którzy wymagają elastycznego harmonogramu. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Studia prawnicze
  • Sądownictwo karne
Kierunki studiów
  • Studia prawnicze (162)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania