Keystone logo

5 Licencjat Programy w Studia biznesowe Nieruchomości Zarządzanie obiektami 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Studia biznesowe
  • Nieruchomości
  • Zarządzanie obiektami
Kierunki studiów
  • Studia biznesowe (5)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Licencjat Programy w Studia biznesowe Nieruchomości Zarządzanie obiektami

Licencjata jest zwykle pierwszy stopień nabyte w pracy naukowej studenta. Programy zazwyczaj zapewniają ogólne wyższe wykształcenie, jak również zaawansowaną wiedzę i umiejętności w wybranej specjalności. Stopień może być używany do wejścia w pożądanym zawodem lub położyć podwaliny pod dalsze badania na poziomie mistrza.

&nbsp

Co to jest Bachelor in Management Kredytowej? Zarządcy obiektu nadzorować funkcje środowiska fizycznego poprzez koordynację usług wsparcia organizacji. Robią że goście i pracownicy są wygodne, tak że operacje biznesowe mogą płynnie. Ośrodków nauczania na zrozumienie potrzeb właściciela obiektu, jak i najemców, jak również integracji technologii, procesów i serwisem w celu zaspokojenia tych potrzeb. Ogólne badania biznesowe są połączone ze szkoleniem w systemach budowlanych.Kursy mogą obejmować zasady zarządzania nieruchomościami, umiejętności zarządzania projektami, planowania nieruchomości i rozwoju, statystyki, ekonomii i systemów HVAC (ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa).

&nbsp

Korzyści z programu obejmują rozwój krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów, umiejętności. Te umiejętności zarządzania może być stosowany w celu osiągnięcia ważnych celów i poprawy jakości życia.

&nbsp

Koszt realizacji licencjat w Facility Management waha się od jednej szkoły do ​​drugiej, w zależności od lokalizacji i wymagań programowych. Szanse są dostępne w skali globalnej. Studenci powinni zbadać swoje możliwości i wybrać wybór, który najlepiej spełnia ich potrzeby i cele.

&nbsp

Absolwenci mogą spodziewać się dobrych perspektywach kariery w tej dziedzinie. Przedsiębiorstwa, szpitale, lotniska, hotele i miejsca zdarzeń wszyscy potrzebują wykwalifikowanych pracowników do koordynowania usług na ich terenie.Przykładowe zadania to dyrektora lub planowania technologii budowlanych, kierownik obiektu lub dyrektora i kierownika usług administracyjnych. Umiejętności mogą być również stosowane do pracy w pokrewnych stanowiskach kierowniczych, takich jak architektonicznej i budowlanej planowania lub analityk systemów. Są dostępne w organizacji gastronomicznych, czyszczenia i zabezpieczenia dodatkowe stanowiska kierownicze. Absolwenci mogą wykorzystywać swoją wiedzę i umiejętności, aby rozpocząć własne firmy usługowe.

&nbsp

Zrób pierwszy krok w kierunku wyzwań i ekscytujących kariery. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.