Keystone logo

15 Licencjat Programy w Zarządzanie dobrami luksusowymi 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Studia z zarządzania
 • Zarządzanie dobrami luksusowymi
Kierunki studiów
 • Studia z zarządzania (15)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

   Licencjat Programy w Zarządzanie dobrami luksusowymi

   Z tytułem licencjata, ludzie są przygotowani do prowadzenia dalszych możliwości edukacyjnych, przenieść bezpośrednio do zdobycia satysfakcjonującej pracy, lub kwalifikują się do większego sukcesu zawodowego niż już mają. Programy wymagają zwykle około czterech lat pracy oczywiście. Te licencjackie podwalin, że ludzie muszą się dobrze orientować w wybranej branży.

   Co to jest Bachelor in Luxury Zarządzania? Program ten obejmuje takie dziedziny, jak moda, handlu detalicznego i hotelarstwa. Programy na ogół skupiają się na zarządzaniu luksusowych towarów i mody, a także luksusowych usług. Studenci mogą być narażone na najbardziej skutecznych metod w turystyce lub w sprzedaży detalicznej nowych mód. Są one wyposażone w praktyczne szkolenia, które wzmocnią modeli edukacyjnych, które studiują oni. Kursy obejmują wymogi kształcenia ogólnego i zajęcia koncentrują się bezpośrednio na preferencje zawodowe uczniów.

   Z licencjat, wiele absolwenci są przygotowani, aby przejść bezpośrednio do pracowników. Podczas gdy niektóre z rówieśnikami może szukają zatrudnienia bez dyplomu, którzy ukończyli program często może przenieść prawa do stanowisk kierowniczych. Praktyki są często dostępne, że obecne studentów z możliwości zbudować własną sieć profesjonalistów.

   Koszty związane z uczestnictwem w tych programach zmieniać, w sposób naturalny. Szkoły i placówki oświatowe, szczególnie w skali międzynarodowej, ustalić różne harmonogramy czesnego. Zainteresowane osoby powinny skontaktować się bezpośrednio z danych szkół opłaty.

   Absolwenci mogą znaleźć stanowiska w marketingu, sprzedaży i obszarów marki z branży luksusowych. Inne pozycje to edytor mody, merchandising, projekt, ilustracja, tekstylia, rozwoju produktu, zarządzania i zarządzania hotel, luksusowe marki.Niektórzy absolwenci są zatrudniani z uwzględnieniem walki z podrabianiem, a pozostali są w stylu zarządzającym prace związane z hoteli. Niektórzy specjaliści koncentrują się na sprzedaży i innych na trendy mody badania.

   Jeśli kiedykolwiek rozważyć karierę w zarządzaniu luksusowym, można przejrzeć możliwości edukacyjne dostępne dla Ciebie, odnosząc się do wykazu programów. Znajdziesz prostych form ołowiu, które upraszczają proces kontaktowania szkół. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.