Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 8 Licencjat w Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw 2023

8 Licencjat Programy w Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw 2023

Przegląd

Licencjat jest dyplom przyznawany studentom po pomyślnym zakończeniu programu nauczania na poziomie uczelni. To trwa zazwyczaj studenta od trzech do czterech lat, aby zarobić, a to może poprzedzać prowadzenia studiów absolwent poziomu.

Czym jest Bachelor in Supply Chain Management globalne? Program ten ma na celu przygotowanie studentów do pracy w środowiskach komercyjnych i przemysłowych. Umiejętności, które są podkreślone obejmują zarządzania, negocjacji i komunikacji, a te są rozwijane w całej zajęć z przedmiotów takich jak administracja biznesu i handlu międzynarodowego. Studenci mogą spodziewać się uczyć praktyki związane z międzynarodowego biznesu i handlu, jak również umiejętności zarządzania niezbędne do nadzorowania takich procesów.

Bachelor w zarządzaniu łańcuchem dostaw Globalny rozwija zdolności przywódcze uczniów, wiedzę międzynarodowego biznesu i zdolność do nawigacji skomplikowane relacje handlowe.Umiejętności te, w połączeniu z możliwością odbycia stażu, dostarczają cennych korzyści dla studentów.

Najbardziej wiarygodne informacje na temat kosztów tego stopnia będzie można znaleźć w biurze swojej szkoły przyjęć. Mogą one pomóc oszacować czesne, opłaty i inne koszty, które będą miały zastosowanie.

Po ukończeniu studiów z tytułem magistra w zarządzaniu łańcuchem globalnej podaży, można kontynuować prace w swoim ojczystym kraju, czy za granicą. Ze względu na stopień nacisku w sprawie handlu międzynarodowego, może być atrakcyjnym kandydatem do firm z całego świata, którzy chcą wypełnić stanowiska kierownicze. Inne możliwości, które mogą istnieć jednak obejmować zamówień zarządzających i sprzedaży dla firm handlowych. Bez względu na to, co ścieżki kariery realizować, ty znajomość branży będzie kwalifikować się do różnych pozycjach.

Możesz być w stanie znaleźć szkołę, która oferuje Bachelor globalnego zarządzania łańcuchem dostaw poprzez opcję studiów online. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Studia z zarządzania
  • Zarządzanie łańcuchem dostaw
  • Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw
Kierunki studiów
  • Studia z zarządzania (8)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania