Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 81 Licencjat w Zarządzanie międzynarodowym biznesem 2023

81 Licencjat Programy w Zarządzanie międzynarodowym biznesem 2023

Przegląd

Zajmując licencjat zapewnia możliwość zdobycia zaawansowanej wiedzy z przedmiotów zainteresowania osobistego. Stopień jest wymagana dla wielu karier, a także kładzie podwaliny do dalszej nauki na poziomie magisterskim. Programy są trzy, cztery lata w długości i mogą wymagać ukończenia stażu.

Co to jest Bachelor in International Business Management? Rynek jest rozszerzenie w zakresie, tworząc zapotrzebowanie na profesjonalistów, którzy posiadają wiedzę w globalnych gospodarek i trendów. Zarządzanie międzynarodowe przygotowuje studentów do wyzwań przywództwa w dzisiejszym ciągle zmieniającym się świecie biznesu. Kursy obejmują finansów międzynarodowych i ekonomii, marketingu globalnego, zaopatrzenia i logistyki, innowacji, księgowości, zarządzania projektami, komunikacji, zachowania konsumentów i strategii marketingowej. Studenci zdobywają wiedzę na temat aspektów społecznych i ekonomicznych środowiska, w którym przedsiębiorstwa rozwijać.Staże zagraniczne lub programach wymiany mogą być uwzględnione w celu zapewnienia praktycznego stosowania zasad uczonych. Krytyczne myślenie, kreatywność, praca zespołowa są podkreślone.

Korzyści z programu można zobaczyć w rozwoju osobistym i rozwoju, a także w przygotowaniu do sukcesu w miejscu pracy. Umiejętność rozwiązywania problemów i twórczego myślenia można zastosować do codziennych wyzwań. Badania globalne zwiększenie zrozumienia i szacunku dla innych kultur.

Studia znajdują się w szkołach na całym świecie. Koszt waha się w zależności od lokalizacji i programu nauczania. Dla optymalnych wyników, uczniowie powinni badać swoje wybory i wybrać program, który najlepiej spełnia swoje cele.

Międzynarodowe zarządzanie przedsiębiorstwem oferuje świat możliwości zawodowe, w tym konsultant, analityk finansowy, dyrektor marketingu, kierownik projektu i przedsiębiorcy.Absolwenci są również zatrudniony jako kierownictwo uwagę, administratorów, zarządców łańcucha dostaw zamówień i międzynarodowych menedżerów zamówień. Osoby ze szczególnym zainteresowaniem w komunikacji i relacji międzyludzkich można znaleźć pozycje, takie jak międzynarodowy wykonawczej obsługi klienta, klienta kierownika związku, działu kadr, i e-commerce specjalisty. Oferty pracy dostępne są z przedsiębiorstw publicznych i prywatnych, jak również organizacje non-profit.

Aby zrobić pierwszy krok w kierunku ekscytującej i satysfakcjonującej kariery w międzynarodowym zarządzaniu przedsiębiorstwem, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Studia biznesowe
  • Zarządzanie biznesem
  • Zarządzanie międzynarodowym biznesem
Kierunki studiów
  • Studia biznesowe (81)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania