Keystone logo

17 Licencjat Programy w Zarządzanie nieruchomościami 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Studia biznesowe
 • Nieruchomości
 • Zarządzanie nieruchomościami
Kierunki studiów
 • Studia biznesowe (17)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Licencjat Programy w Zarządzanie nieruchomościami

  Dążenie licencjat daje możliwość zaawansowanego nauczania na poziomie uniwersyteckim z naciskiem w wybranej dziedzinie. Stopień jest wymagany do wejścia do wielu karier. Studenci mogą również korzystać z tytuł licencjata jako przygotowanie do dalszych studiów na poziomie mistrza.

  &nbsp

  Co to jest Licencjat w gospodarce nieruchomościami? Menedżerowie nieruchomości są odpowiedzialne za obsługę własność innych z zamiarem utrzymania wartości i maksymalizacji potencjał zarobkowy. Studenci uzyskać zrozumienie wyceny, rozwoju, zarządzania i pośrednictwa. Kursy Przykładowe obejmują rachunkowości i finansów, marketingu, leasing, relacje najemcy, komunikacji, porozumienia umowne, ekonomii i prawa nieruchomości. Umiejętności nabyte przez wyceny nauczania technik szacunkowych, analizy portfela i trendów, które wpływają na wartość nieruchomości.Badania obejmują administrowanie nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych, starszy życia i tanich mieszkań.

  &nbsp

  Korzyści stopnia można zobaczyć na poziomie osobistym, jak również w rozwoju kariery. Wzrost indywidualna jest realizowana poprzez rozwój umiejętności analitycznych i interpersonalnych. Również wiedza uzyskane w programie mogą być stosowane w życiu prywatnym uczniów do poprawy decyzje majątkowe.

  &nbsp

  Możliwości programu są dostępne na całym świecie, różniących się kosztów w zależności od lokalizacji i programu nauczania. Aby ustalić najlepszy indywidualny wybór, studenci powinni zbadać specyfikę każdej opcji z ich osobistych celach.

  &nbsp

  Zdobyte we prowadzi studia zarządzania nieruchomościami są bardzo potrzebne w pracy. Absolwenci są przygotowani zatrudnienia w kilku różnych miejscach. Kariera dostępne są w zarządzaniu i rozwoju, planowania przestrzennego, geodezji, inwestycji w nieruchomości oraz wyceny nieruchomości.Absolwenci są kwalifikacje do pełnienia roli doradców w leasingu, marketingu, planowania inwestycyjnego, nabycia i zbycia nieruchomości. Lista potencjalnych pracodawców obejmuje firmy nieruchomości, apartamentowców, mieszkań socjalnych, właściwości wakacje, biznesowych, handlowych wieże parków przemysłowych, centrów handlowych i parków biurowych.

  &nbsp

  Aby zrobić pierwszy krok w kierunku pełnej wyzwań i satysfakcjonującej kariery w zarządzaniu nieruchomościami, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.