Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 5 Licencjat w Zarządzanie ogólne 2023

5 Licencjat Programy w Zarządzanie ogólne 2023

Przegląd

Konkurowanie na rynku pracy dziś może być trudne, ale z tytułem licencjata absolwenci mogą mieć łatwiej ze znalezieniem pozycji w wybranej dziedzinie. Dla większości studentów, licencjat trwa cztery lata, a programy koncentrują się na konkretnej kategorii studiów. Ten stopień musi być uzyskane przed podjęciem kształcenia akademickiego.

Czym jest Bachelor in Management General? Stopień ten ma na celu przygotowanie studentów do pracy w roli związanych z zarządzaniem. Podczas realizacji tego stopnia, studenci mogą wziąć udział w zajęciach w sprzedaży i marketingu, zarządzania projektami, finansów, zarządzania, Business Intelligence, systemy informacyjne biznesu i zarządzania łańcuchem dostaw. Często zajęcia student bierze zależy od wybranej ostrości w sferze zarządzania.

Podczas realizacji stopień licencjata w dziedzinie zarządzania ogólnego, studenci mogą uczyć się umiejętności, których potrzebują, aby odnieść sukces w ich przyszłej pracy, a jednocześnie pomagając im poruszać się w ich aktualnych pozycjach w miarę upływu czasu.Dodatkowo, ma stopień w tej dziedzinie mogą pomóc absolwentom uzyskać pozycję, która płaci je dobrze.

Całkowity koszt uzyskania stopnia licencjata w dziedzinie zarządzania ogólnego zależy od wielu różnych czynników. Na przykład, położenie szkoły, jak długo trwa do zakończenia programu, a co opłaty szkolne czesne wszystko może odgrywać rolę w całkowitych kosztów.

Kariera dostępne są w zarządzaniu w prawie każdym przemyśle, w tym finansów, ubezpieczeń, opieki zdrowotnej, marketingu, transportu, rozrywki, doradztwa, produkcji i wielu innych. Na przykład, ktoś z tego stopnia może pracować jako planista wydarzeń specjalnych, analityk marketingu, kierownik sklepu, administrator lub zarządca konta. Zarabianie stopień licencjata w dziedzinie zarządzania ogólnego może otworzyć nowe możliwości zarządzania w niemal każdej dziedzinie absolwentem pragnie wejść.

Klasy zarządzania Ogólne często mogą być podjęte osobiście lub przez Internet.Jeśli jesteś gotowy na dalsze badanie możliwości edukacyjnych, szukać programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Studia z zarządzania
 • Zarządzanie ogólne
Kierunki studiów
 • Studia z zarządzania (5)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania