Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 20 Licencjat w Zarządzanie operacyjne 2023

20 Licencjat Programy w Zarządzanie operacyjne 2023

Przegląd

Uczniowie biorący licencjat rozwija głębsze zrozumienie wybranego tematu. Badanie Kurs trwa zazwyczaj trzy, cztery lata, aby zakończyć. Licencjat jest wymagana dla wielu karier, i stanowi podstawę do kontynuowania studiów na poziomie magisterskim.

Co to jest Bachelor in Operations Management? Kierownik ruchu usprawnia produkcję i dostawę towarów, przy jednoczesnym utrzymaniu gospodarki w procesach. Kursy koncentrują się na umiejętności przywódcze, umiejętność rozwiązywania problemów i tworzeniu wydajności w miejscu pracy. Studenci uzyskać zrozumienie wszystkich dziedzinach jej działalności. Zajęcia obejmują marketingu, finansów, kontroli jakości, analizy statystyczne, etyki, technik prognozowania, logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. Zdolność do przewidywania trendów finansowe jest przekazywane poprzez studia w badaniach ekonomicznych i operacyjnych i dyskusji, jak ludzkie zachowanie wpływa na rynki. Nacisk kładzie się na umiejętności organizacyjnych, analitycznych i decyzyjnych.

Korzyści z realizacji stopnia w zarządzaniu operacyjnym można zobaczyć na jednostki, jak i organizacyjnym. Przedsiębiorcy zyskać zwiększoną produktywność. Osobiste wzrostu jest realizowana poprzez rozwój umiejętności analitycznych. Możliwość usprawnienia procesów może być stosowany do codziennego życia w celu zwiększenia wydajności i osiągnięcia ważnych celów.

Programy oferowane są na całym świecie. Koszt waha się w zależności od lokalizacji i programu nauczania. Badając globalne możliwości, studenci mogą wybrać opcję, która najlepiej odpowiada na ich cele i interesy osobiste.

Wiedza i umiejętności nabyte w realizacji Bachelor in Management Operations są bardzo zbywalne, otwierając drzwi do wielu możliwości kariery w sektorze publicznym i prywatnym. Automatyka przemysłowa i gościnność, produkcji, ochrony zdrowia, handlu detalicznego, bankowości i logistyki wszyscy szukamy lidera w poprawę efektywności działania.Oferty pracy obejmują zarządzanie operacjami, produkcja, projekty, łańcucha dostaw, zakupów, i jakości. Analitycy są potrzebne w obszarze procesów biznesowych, ogólnego i wsparcie użytkowników końcowych. Absolwenci są również zatrudniony jako ośrodków produktów lub usług, systemów usługowych, planistów i menedżerów roślin.

Aby rozpocząć swoją karierę w dziedzinie zarządzania operacjami satysfakcję, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Studia administracyjne
  • Logistyka
  • Zarządzanie operacyjne
Kierunki studiów
  • Studia administracyjne (20)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania