Keystone logo

25 Licencjat Programy w Turystyka i hotelarstwo Zarządzanie parkami i rekreacją 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Turystyka i hotelarstwo
  • Zarządzanie parkami i rekreacją
Kierunki studiów
  • Turystyka i hotelarstwo (25)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Licencjat Programy w Turystyka i hotelarstwo Zarządzanie parkami i rekreacją

Prawdopodobnie najczęściej realizowane wszystkich policealnych stopni kształcenia, stopień licencjata jest zaświadczenie o zaawansowanej wiedzy zazwyczaj przyznawane po przebiegu intensywnej nauki na uniwersytecie. Kurs ten może trwać do czterech lat, w zależności od badania, i jest zwykle wymóg wyższego płatnych miejsc pracy, białych kołnierzyków. Licencjat jest warunkiem wstępnym dla magistra lub doktora.

Czym jest licencjackie w parkach i Rekreacji Zarządzania? Ten stopień wyposaża uczniów w wiedzę potrzebną do efektywnego zarządzania rekreacyjnych i obiektów turystycznych zorientowanych wszelkiego rodzaju. Programy mogą zawierać stężenia w zarządzaniu parku i Podróże / Turystyka. Wszystkie stężenia silnie koncentrować się na rozwoju przywództwa i zarządzania przedsiębiorstwem umiejętności oprócz gładzenia mowę i słuchanie talenty. Kursy podkreślając etyki i obsługi klienta najlepsze praktyki są często włączone.

Wśród najważniejszych zalet tego stopnia licencjata są zwiększone możliwości pracy z pracodawcami, którzy mogą wyświetlić zdobywając tytuł jako dowód wytrwałości przyszłego pracowników i zaangażowanie w wykonaniu celów. Mając licencjat może również pomóc, jeśli chcesz wynegocjować wyższą pensję.

Ile to będzie kosztować, aby zarobić swój stopień może zależeć od tego, gdzie wybrać do szkoły, jak długo program i inne dane specyficzne dla szkół. Zadzwoń do swoich potencjalnych szkół, aby dowiedzieć się więcej na temat ich kosztów.

Odbiorcy Bachelor w parkach i Zarządzania Rekreacji często znajdują się kwalifikacje do kilku zadań. Ci, którzy lubią pracować na zewnątrz może zajrzeć do kariery planistów rekreacji na świeżym powietrzu, zarządców parku lub instruktorów terenowych. Więcej posiadacze klienta skierowaną stopnia mogą zdecydować się na stanowiskach takich jak nadzorcy obozu lub zdrowia i instruktor odnowy biologicznej. Wszystkie zadania dzielą nacisk na utrzymanie obiektów i działań w warunkach środowiskowych.

Ponieważ poziom staje się coraz bardziej cenione, coraz więcej szkół oferujących to zarówno on, jak i offline. Zrobiliśmy wybranie odpowiedniej szkoły łatwe. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.