Keystone logo

117 Licencjat Programy w Studia inżynieryjne○ Inżynieria przemysłowa 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Studia inżynieryjne○
 • Inżynieria przemysłowa
Kierunki studiów
 • Studia inżynieryjne○ (117)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Licencjat Programy w Studia inżynieryjne○ Inżynieria przemysłowa

  Licencjat jest licencjackich program, który przygotowuje studentów do kariery w niektórych dziedzinach, lub daje im wykształcenie do dalszych studiów zarobić lub stopień doktora magistra. Z naciskiem na zarządzanie przemysłowe, studenci korzystają z technologii i nauki do podejmowania decyzji dla firmy lub organizacji.

  Co to jest Bachelor in Management przemysłowe? Jest to program, który uczy zarówno inżynierii umiejętności technicznych i wiedzy zarządzania zespołem usług i przygotowuje studentów do pracy w międzynarodowym środowisku. Programy różnią się, ale przykłady klas obejmują zarządzanie zasobami strategiczne, zdolności przywódcze, zaawansowane systemy planowania jakości, zarządzania innowacji, badań i rozwoju, rachunkowości, marketingu i logistyki międzynarodowej. Wraz z badań szkolnych, program często obejmuje projekty i prace laboratoryjne.

  Zarabianie licencjat z Zarządzania Przemysłowego jest korzystne w wielu aspektach.Studenci mają możliwość pracy w różnych środowiskach, w tym nowo powstałych firm i międzynarodowych firm. Zdobyte także przygotowanie absolwentów we wszystkich dziedzinach życia.

  Istnieje wiele programów do zarządzania przemysłowe w wielu międzynarodowych lokalizacjach. W zależności od czasu trwania programu, jego lokalizacji i poszczególnych uczniów, koszty mogą być bardzo różne. Skontaktuj się ze szkołą, aby dowiedzieć się, czego się spodziewać finansowo.

  Licencjat w zakresie zarządzania przemysłowego przygotowuje studentów do stanowisk kierowniczych na całym świecie. Wygrane turnieje to kierownik zakupów, kierownik działu marketingu, kierownik projektu, księgowości, dyrektor sprzedaży, kierownik łańcucha dostaw, kierownik produkcji i kontroler biznesowy. Przemysłu obejmuje biotechnologię, petrochemicznych, rafinerie, medycyna, usługi i rządu.

  Jeśli obawiasz się, że zbyt wiele się dzieje w twoim życiu, aby prowadzić studia zarządzania w przemyśle, nie martw się. Wiele programów oferuje zajęcia online, tak, że można zarobić swój stopień własnego harmonogramu i we własnym tempie. Nasza bogata baza danych zawiera listę wszystkich szkół i programów, które oferują. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.